Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Moderní novostavby v Praze

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Montáž a výroba oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Byty Na Vackově: Bydlení, které si zamiluje každý

Pořízení vlastního bydlení je zásadní životní krok. Přeci jen jde o místo, na kterém budete trávit spoustu času, a proto byste neměli dělat žádné velké kompromisy. Jenomže kde hledat byt na dobré adrese za přijatelnou cenu? Moderní domov v bezprostřední blízkosti přírody a přitom nedaleko od rušeného centra metropole? Odpověď zní: “na Vackově“. Projekt od významného tuzemského developera se dočká v pořadí již desáté etapy. Přečtěte si, proč by vás měla zajímat – třeba se do ní zamilujete stejně jako my.

Nová etapa projektu Byty Na Vackově bude čítat pět nových objektů a nabídne 347 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Na své si přijdou také zájemci o apartmány a nebytové prostory. S ohledem na rozmanité dispozice je nadmíru jasné, že Metrostav Development cílí na široké spektrum zájemců – od mladých „singles“ až po rodiny s více dětmi.

Za nevšední podobou budov stojí odborníci ze studia MS Architekti, kteří vsadili na asymetrii a členitost. Při pohledu na vizualizace interiérů je patrný důraz efektivní využití prostoru a přítomnost přirozeného světla – toho bude dosaženo pomocí balkonů a lodžií. Budoucí majitelé bytů v přízemích budou mít k dispozici zahrádky.

O bydlení v Praze na Žižkově je v posledních letech zvýšený zájem. Jeho prostředí se pozvolna transformuje a vše nasvědčuje tomu, že se z ní stane jedno z významných metropolitních center. Největší změny jsou patrné zejména v oblasti Nákladového nádraží, kde má vyrůst exkluzivní obchodní a rezidenční čtvrť. Obyvatelé lokality Na Vackově, jakkoliv není od rušné části Žižkova příliš vzdálená, si však přesto užívají vzácného klidu.

Nové byty Praha 3 budou k dispozici v první polovině roku 2021. Metrostav Development slibuje prvních 160 bytových jednotek ve třech objektech. Zbylých 182 bytových jednotek ve dvou budovách bude k mání v druhé polovině téhož roku.

Pokud vás projekt Byty Na Vackově zaujal a chcete se o něm dozvědět více, případně se informovat ohledně výhodného financování bydlení prostřednictvím partnera Hyposervis Consulting, navštivte byty.navackove.cz.

Fotografie