Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Moderní novostavby v Praze

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Montáž a výroba oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Developerské projekty v Praze – ideální řešení pro příjemné bydlení

Toužíte bydlet ve městě a současně v nádherné přírodě? Myslíte, že to není možné? Pak neváhejte využít zkušeností a profesionálních služeb týmu GEOSAN DEVELOPMENT, který vaše tajné sny o dokonalém bydlení dokáže proměnit v opravdovou skutečnost. Nové byty Praha 10 budou přesně odpovídat nárokům i těch nejnáročnějších klientů. Krásná lokalita Zelený Botič se nachází v blízkosti pěkného městského parku Botič-Milíčov. Jako jediný v Praze nabízí tento unikátní developerský projekt příjemné bydlení v reálně existující zeleni.

Vaše nová adresa – Praha 10

Projekt zahrnující nové byty Praha 10 však vyjma zdravého přírodního prostředí počítal i s dalšími hledisky. Proto bydlení v úžasné lokalitě Zelený Botič provází také dopravní obslužnost a občanská vybavenost. Před dokončením projektu, kolaudace proběhne již na počátku roku 2013, lze využít jedinečnou slevu na nové byty na Zeleném Botiči. Místo klasických bačkor nebo kosmetického balíčku si tak můžete letos pod vánoční stromeček nadělit bydlení podle vašich představ – ve městě i v přírodě

Kvalitní bydlení v metropoli Česka

Praha stále nabízí svým obyvatelům výborné profesní uplatnění, báječné sportovní či kulturní vyžití… Není proto divu, že ze strany zákazníků je o developerské projekty Praha tak obrovský zájem. Novostavby v zajímavé lokalitě Botič jsou před finišem, avšak firma GEOSAN DEVELOPMENT pracuje také na dalších aktuálních projektech, a to na Praze 4 (Nusle) a Praze 5 (Malvazinky).

Co všechno je v nabídce?

Pokud v současné době hledáte nové bydlení v naší metropoli či její blízkosti a na koupi bytu spěcháte, developerské projekty Praha jsou pro vás také ideálním řešením. Tým zkušených odborníků vám poskytne pomocnou ruku, ať už sháníte nový byt či dům na prodej. Dostane se vám kompletního servisu, včetně rychlého a bezproblémového průběhu vašeho požadavku. Navíc developerská firma myslí i na řadu doprovodných benefitů, které klientům rozhodně přijdou vhod.

Fotografie