Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Moderní novostavby v Praze

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Montáž a výroba oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Domácí alarmy PARADOX

Dnes by již každá standardní domácnost měla být vybavena zabezpečením. Domácí alarm pomáhá chránit majetek i bezpečí rodiny. Hodí se do každého bytu, domu, garáže nebo chalupy či chaty. Moderní alarmy do domu fungují zcela spolehlivě a nabízejí řadu funkcí navíc.

Alarm do bytu musí být snadno a intuitivně ovladatelný, aby jeho nastavení a manipulaci s ním zvládl každý člen rodiny. Takové elektronické zabezpečovací zařízení by nemělo v domě překážet. Z toho důvodu mají nespornou výhodu bezdrátové domácí alarmy. Kvalitní zařízení lze v dnešní době ovládat i z telefonu. Můžete tak mít klidný spánek i dovolenou. Váš majetek bude stále pod kontrolou.

Raději než nějaké levné zabezpečovací zařízení dejte přednost kvalitě a pro zapojení si pozvěte naše odborné pracovníky. My doporučujeme domovní alarmy Paradox. Ne nadarmo se jedná o nejrozšířenější zabezpečovací systém. Paradox Digiplex je nejpoužívanějším alarmem především ve středně velkých a velkých objektech v celé České republice. Včetně bank a vojenských objektů, které vyžadují vysokou úroveň zabezpečení. Průlomová technologie GuardWall, kterou Digiplex využívá, zajišťuje ochranu všech objektů. Maximálně se přizpůsobí konkrétním požadavkům. Plná integrace zabezpečovacího a přístupového systému navíc umožňuje mnoho dalších funkcí. Například je možné ovládat zabezpečení přístupovými kartami, monitorovat dveře nebo řídit výstupy na základě libovolné události. Všechny události je navíc možné ukládat do historie systému a později v nich v případě potřeby vyhledávat. Bezdrátová nástavba ještě k tomu umožňuje bezdrátové připojení detektorů nebo ovládání systému. Celý systém lze samozřejmě ovládat i dálkově pomocí telefonu s tónovou volbou, kterým lze nastavit i odstavit jednotlivé skupiny nebo výstupy jako jsou například garážová vrata. V rámci možnosti komfortní obsluhy lze systém ovládat a monitorovat pochopitelně i pomocí szapeciálních programů z počítače.

Fotografie