Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Jak se žije u parku? Nové byty na Praze 3 nabídnou funkční a klidné bydlení v srdci metropole

Investice do vlastního bydlení je obecně vnímána jako správný krok. Ale aby tomu tak skutečně bylo i ve vašem případě, neměli byste výběr nového domova zbytečně uspěchat. Uspořádejte si priority a představte si sebe sama za pět, deset či patnáct let. Pokud vás láká kombinace poklidného života v moderním bytě nedaleko rušného městského centra, přečtěte si více o novém projektu z portfolia významného českého developera Metrostav Development. Název Byty u parku dokonale vystihuje jeden z jeho hlavních charakteristických znaků.

Projekt Byty u parku vznikne na Praze 3 v lokalitě žižkovského Vackova, kterou si Metrostav Development vybral i pro jiné projekty. V rámci plánované zástavby vyroste 11 nových bytových domů s 272 byty o dispozicích 1+kk až 5+kk. Budoucí rezidenti dostanou na výběr z minimalistických i velmi prostorných bytových jednotek, z nich téměř všechny nabídnou balkon, lodžii, předzahrádku nebo terasu. Nouze rozhodně nebude ani o garážová stání.

Za architektonickým návrhem stojí pražské architektonické studio Architecture Interior Project, které má s realizací funkčního a současně estetického bydlení bohaté zkušenosti. K nejvýznamnějším počinům studia patří například budova českého velvyslanectví v USA. Z vizualizací je patrné, že pro nové byty na Praze 3 budou typická inteligentní řešení a maximum přirozeného denního světla.

Zcela samostatná lokalita Žižkova zažívá rychlý rozvoj a v blízké budoucnosti se díky transformaci bývalého nákladového nádraží zařadí mezi nejvýznamnější městská centra. Čtvrť Vackov developer nezvolil náhodou – bydlení u parku Židovské pece ocení každý, kdo preferuje bydlení na příjemném místě s dostatkem zeleně, a přitom touží po bezprostřední blízkosti všech benefitů metropole.

Aktuální informace o projektu včetně ceníku najdete na bytyuparku.navackove.cz.

Fotografie