Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Kouzelné bydlení v pražských Malešicích: volné poslední tři byty!

Bydlet v metropoli a přitom to mít pár kroků do zeleně? Ne, to není žádná mystifikace, ale jedinečný rezidenční projekt, který stovce rodin zprostředkuje domov s lesem za zády. Pět moderních domů se 107 luxusními byty se nacházejí v pražských Malešicích, s výhledem do Malešického háje. Na své si tak přijdou zejména milovníci přírody a všichni, kdo si nelibují v ruchu, prašnosti a hektičnosti Prahy, ale přitom potřebují být centru na dosah.

Ideální poloha s napojením na MHD

Malešický háj má tu výhodu, že je logisticky velmi dobře napojen na MHD a není tak problém dostat se do práce, na letiště, na dálnici nebo do jiných strategických bodů. Rezidenční projekt nabízí bydlení, velikostně od garsoniér s plochou od 31 m2, až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání.

Malešice mají i svůj mikropivovar

Domy jsou postaveny v minimalistickém duchu, s důrazem na prosvětlenost, prostornost, soukromí a pohodlí. Malešický Háj je domovem, kam se vždy budete rádi vracet. V bezprostředním okolí je k dispozici všeobecná občanská vybavenost. Rodiny s dětmi budou nadšeny z dostatku dětských hřišť, školských zařízení a zdravotnických zařízení. Dospěláci pak nepohrdnou nabídkou restaurací, které nabízejí výtečné menu. V dosahu je pak i malešický mikropivovar pro milovníky zlatavého moku.

Poslední tři byty k mání

Možnosti pořízení bytu v Malešicích již využily desítky rodin. Ke koupi v této chvíli zbývají už jen poslední tři jednotky. Byt 3+kk o velikosti 80 metrů čtverečních s balkonem a sklepem za cenu 10,4 milionů korun. Dále jsou k dispozici dva jednopokojové byty o velikosti 33 metrů čtverečních s balkonem a sklepem za cenu 4,9 milionu korun.

K dispozici zvýhodněná hypotéka

K financování lze použít zvýhodněnou hypotéku od Hyposervis Consulting. Minimální vklad vlastních prostředků je 20% kupní ceny, hypotéku je tedy možné čerpat až do výše 80% kupní ceny jednotky, což je v dnešní době velmi příjemné zjištění. Pořídit si bydlení v Malešicích tak může skutečně každý.

Fotografie