Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Krása žití v Praze

Je Vám stotisícové město málo? Připadá Vám, že už si tykáte téměř se všemi ve svém městě? Jednoduchá rada. Přestěhujte se. Nemusíte se mačkat na maloměstě jako ty sardinky. Zvolte si Prahu. A to nejlépe Prahu 2. Co je její výhodou? Praha 1 je zavalena turisty a cenami určenými snad výhradně jen jim. Z Prahy 3 už to začíná být všechno jen daleko. Ideální řešení je Praha 2. Nejste tam rušeni turisty a přitom se dostanete, kam se Vám zachce za pár minut. Moudří volí Prahu 2.

Byty v Praze

Bydlení v Praze je to nejlepší, co můžete zvolit. Nezaměstnanost prakticky nulová, pracovní příležitosti, za které by Vám v jiných městech utrhli ruce, můžete v klidu odmítat, protože se všude okolo povalují lepší a výhodnější. Kulturní zázemí našeho hlavního města si Vás doslova podmaní. Každý den se v Praze něco děje. Každou minutou je kam jít a pobavit se. A proto se neostýchejte, zbavte se svého dosavadního života a vrhněte se do víru radostného života v Praze.

Prodej bytů v Praze Vám zajišťuje k prožité radosti z neustávající zábavy i domov, kterému budete moci bez rozpaků i domov říkat. Praha 2 je klidná lokace, kde jste ale zároveň velmi blízko či přímo uvnitř veškerého dění. Zabydlet se a vrhnout se rovnou do zábavy. To je Praha 2 a její byty.

K radosti i trochu práce

Ano, v Praze radost nikdy nekončí. Ale radost musíte i nějak sponzorovat. V tom případě se vrhněte do podnikání. V Praze je přes milion lidí. Když k nim připočtete další neuvěřitelné množství turistů, začnete přemýšlet, kde sehnat nebytové prostory Praha. Jakmile je naleznete, vrhněte se do hledání toho nejvýhodněji prodejného zboží a začněte vydělávat velké peníze. Ale ano, Vy na to máte. Vždyť jde jen o trochu Filipa a základní znalosti matematiky na přepočítávání stržených peněz. Neodmlouvejte budoucnosti, chce Vás šťastné a bezstarostné.

Fotografie