Matrace a rošty

30.4.2015Kvalitní spánek je základem zdravého životního stylu, kterého chceme všichni dosáhnout. Proto Vám nabízíme velký výběr roštů a matrací, které Vám umožní dopřát si zasloužený odpočinek, ulevit bolavým zádům a prožít noc pohodlně. Velké množství problémů se zády vzniká právě nesprávným výběrem matrace nebo roštu, proto je dobré do výběru roštu a matrace investovat a promyslet, jaký typ spaní je pro Vás ten nejvhodnější.

Náš obchod nabízí velké množství různých typů matrací, ze kterých si vyberete přesně podle naší potřeby. Při investici donové matrace je třeba dbát na velikost, materiál a tvrdost matrace. Jedině zvážením všem voleb a zohledněním všech Vašich požadavků získáte matraci, která bude přesně vyhovovat Vašim nárokům na dobrý spánek.

Z typů matrací si u nás můžete vybrat mezi pěnovými pružinovými a latexovými matracemi. Matrace vyrobená ze studené pěny Vám může nabídnout větší tvarovou stálost a tvrdost. Další její výhodou je velká vzdušnost matrace ze studené pěny, čímž se liší od matrací z pěny polyuretanové. Pružinové matrace jsou asi nejznámější, a přestože o nich panuje mnoho předsudků, jsou jedněmi z nejvzdušnějších matrací. Latexové matrace budou vhodné právě pro Vás, pokud máte zájem o měkčí matraci, která je velmi pružná. Každý typ matrace má svoje výhody, které je třeba při nákupu zohlednit. Náš obchod dále nabízí nadstandardní matrace, které se mohou pyšnit unikátními vlastnostmi a vysokou komfortností. Antibakteriální typ matrace je zase vhodný pro všechny alergiky, díky speciálním přísadám působí proti bakteriím a roztočům vyskytujícím se v klasických matracích. Speciální matrace máme také pro ekologicky zaměřené zákazníky. Ekologická řada matrací, které zprostředkováváme zákazníkům, je vyrobena z obnovitelných zdrojů. Kromě různých druhů materiálů, ze kterých jsou matrace vyrobeny, nabízíme i různé velikosti matrací. Například dětské a studentské matrace.

Základem zdravého spánku je kvalitní rošt odpovídající přesně na míru potřebám zákazníka. Naše nabídka roštů je velká a každý si vybere přesně podle svých přání a požadavků. Nabízíme rošty lamelové pevné i polohovací pro ještě větší komfort a přizpůsobivost. Zajišťujeme také laťové rošty, dále Vám nabízíme i rošty výklopné nebo rošty se zabudovaným motorovým polohováním – stačí si jen vybrat.


Fotografie - Matrace a rošty