Návrhy a realizace zahrad – Zahrady Skoupý

16.3.2015Kdo by nechtěl mít doma krásnou zahradu? Doslova anglický trávník precizní jakosti, nádherné jezírko a pár vzrostlých ovocných stromů nebo okrasných dřevin. Tohle už není výsada šlechtických paláců, něco podobného můžete mít klidně i u Vás doma a navíc za výhodnou cenu. Dejte na odborníky na návrhy zahrad, nechte si navrhnout zahradu, ve které se budete cítit opravdu dobře!

Údržba zeleně pro firmy, domácnosti i města

Naše společnost působí na tuzemském trhu už od roku 1995, za tu dobu máme za sebou řadu spokojených zákazníků – a nepatří k nim vždy jen majitelé rodinných domů, ale i třeba obce a města. Zajišťujeme i údržbu veřejné zeleně, rekonstrukce městských parků, závlahové systémy nebo výsadbu nových stromů (nebo případně i kácení těch starších). Krásné soukromé zahrady pro chvíle odpočinku s přáteli nebo rodinou už nemusí být jen snem, s námi je to nádherná realita všedního dne. Nechte si udělat nezávazný návrh, vše společně prodiskutujeme a zrealizujeme, pěkně krůček po krůčku.

Pokud nemáte čas na údržbu větší zahrady, protože jste pracovně hodně vytížení a nehodláte si přidělávat starosti o volném víkendu, případně dokonce vstávat v sedm ráno, abyste posekli trávník, opět to můžete nechat na nás – rádi se Vám o vše postaráme a navíc za rozumnou cenu.

Provádíme také výraznější úpravy zahrad

Nebo byste rádi měli na zahradě koupací nádrž? Možností je i okrasné jezírko, samozřejmě i s filtrací, pokud máte zájem – klidně i s rybkami a okrasnými rostlinami, prostě jak to má být. Všechno na klíč, podle Vašeho nejlepšího gusta. Inspirujte se v naší rozsáhlé fotogalerii realizace zahrad, případně si nechte poradit, prohlédněte si, jak to mají doma známí a přátelé. Možností je spoustu, zrealizovat dokážeme celkem snadno každé Vaše přání.

Lze si u nás objednat veškeré zahradnické práce

Zajímavou možností jsou i střešní zahrady, které jsou dnes velmi moderní, a každý opravdový fajnšmekr by je měl mít doma. Na počkání uděláme Vaší manželce krásnou skalku, položíme i travní koberec a postaráme se o živý plot. Prostě cokoliv si řeknete.

 

Zahradnická firma Skoupý

Bořetická 1, 62900 Brno

Tel.: +420 602 764 537

Email: ZahradySkoupy@seznam.cz


Fotografie - Návrhy a realizace zahrad – Zahrady Skoupý