Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Nový vzhled vaší zahrady

Snem téměř každého vlastníka rodinného domku je mít na své zahradě příjemné posezení s krbem, kde by mohl trávit letní večery s rodinnou a přáteli. K tomu je samozřejmě potřeba pořídit si zahradní nábytek, ten se dnes prodává v mnoha obchodech sériové výroby. Pokud ovšem máte o nábytku zcela jiné představy, než jsou nabízené kousky, nebo prostě preferujete opravdovou kvalitu a dlouhou životnost, můžete si nechat vyrobit zahradní nábytek a jiné doplňky přímo od truhláře, který ke své práci používá vždy kvalitní dřevo a ostatní materiály od odsvědčených prodejců. Navíc máte jistotu, že vaše zahrada získá ojedinělý šmrnc, který byste jinak jen tak nezískaly. Pro výrobu je často používáno akátové dřevo, které je známé svou odolností vůči povětrnostním vlivům a dlouhou životností, která je u venkovního nábytku velmi důležitou vlastností.

Pokud chcete venkovní prostory okolo vašeho domu ještě více a originálně zvelebit, je ideální volbou stavba terasy. Pro samotnou výstavbu je nutné pořídit si kvalitní terasová prkna, která bývají taktéž vyrobena z akátu. Jestliže ale nechcete terasu stavět sami, využijte služeb profesionálních firem, které se o vše postarají. Dřevěná terasa vždy ozvláštní celý prostor a působí velmi příjemně. Prkna by měla být vždy speciálně upravena protiskluzovou vrstvou nátěru, neboť jinak byste si mohli způsobit při chůzi po mokrých prknech nepěkný úraz.

Myslím si, že právě na jaře je ideální čas a počasí pro zkrášlování zahrádky a připravování ji na letní pohodu. V Brně vám truhlářské služby a kvalitní terasová prkna poskytne například firma KLASIK CZ s. r. o., která má s výrobou dlouholeté zkušenosti.

KLASIK CZ s.r.o.

Havířská 38
664 84 Zastávka
Email: info@klasikcz.eu
Tel.: 546 429 411
www.klasikcz.eu

Fotografie