Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Prosek Park: Jak vypadá moderní bydlení na Praze 9 od FINEPU?

Česká developerská společnost Finep vstoupila na trh v roce 1995 a k dnešnímu dni postavila tisíce bytů v České republice i zahraničí. Za mnohé hotové projekty obdržela prestižní ocenění a neméně zajímavé jsou i ty, které momentálně vznikají. Zájemce o kvalitní bydlení v Praze jistě nenechá v klidu pohled nabídku bytů v rámci rozsáhlého projektu Prosek Park. Developer svěřil architektonické provedení několika bytových domů odborníkům ze studia ABM Architekti a nutno podotknout, že výsledek vypadá znamenitě.

Několikapodlažní budovy byly navrženy tak, aby zapadly do stávajícího koloritu lokality Proseku a přitom budily dojem výjimečnosti. Neotřelý exteriér je v naprostém souladu s moderními architektonickými trendy a vzdušné interiéry s dostatkem přirozeného světla garantují vysoký životní standard. Na žádost zájemců lze jednotlivé byty Praha 9 přizpůsobit individuálním požadavkům. Bytům nechybí ani venkovní prostory v podobě balkonů, teras a předzahrádek.

Zkušený developer nezapomněl vyřešit potenciální problémy a zajistil dostatek parkovacích míst, bezbariérové vstupy a moderní výtahy. Budov jsou nízkoenergetické, což pro obyvatele znamená více než přijatelné náklady. Určitou známkou kvality je prodloužená tříletá záruka, která rozhodně není běžnou záležitostí.

Prosek, ačkoliv původně okrajovou částí, zažívá v poslední dekádě velkou proměnu a momentálně patří k nejvyhledávanějším lokalitám. Zájemci o prodej bytů v Praze většinou kladou důraz na občanskou vybavenost a dopravní dostupnost – a v obou směrech jim jde Prosek Park vstříc. Bezprostřední okolí projektu nabízí dostatek zeleně, dvě dětská hřiště a veškeré služby včetně mateřské školy, dvou základních i středních škol. Oblíbené obchodní centrum Letňany je od něj vzdáleno jen několik minut autem či autobusem.

Podrobnosti nejen o projektu Prosek Park a aktuální nabídku dostupných bytů najdete na www.finep.cz.

Fotografie