Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

V Michli vyroste rezidence se zvláštním názvem. Nabídne vysokou úroveň bydlení!

Kde se v Praze bydlí nejlépe? Každý má jiné nároky, a proto je přívlastek „nejlepší“ velmi individuální. Obecná měřítka však zahrnují dobrou občanskou vybavenost, bezproblémovou dopravní dostupnost do ostatních městských částí, bezpečnost a dostatek zelených ploch. Pravdou je, že podobných míst v metropoli není na rozdávání. Developeři si musí lokality pečlivě vybírat a kvalitní byty jsou velmi rychle rozprodány. Podobně tomu jistě bude také v případě bytů v rámci chystaného projektu s názvem Rezidence Hadovitá. Proč by měla být vaše příští adresa právě zde?

Ideální bydlení téměř pro každého

Nové byty v Michli vyrostou pod taktovkou jednoho z nejvýznamnějších českých developerů. Společnost Metrostav Development nabídne celkem 76 krásných bytů a ateliérů. O vizuální podobu Rezidence Hadovité se postarali profesionálové z Arx Studia. Dostali náročný úkol, kterého se však zhostili na výbornou. Vytvořili jedinečný koncept respektující charakter stávajícího prostředí. Projekt působí elegantním a výjimečným dojmem.

K hlavním kritériím při navrhování bytu byl důraz na praktické uspořádání a dostatek přirozeného světla. V nabídce budou menší bytové jednotky s podlahovou plochou od 30 m2 až po poměrně velké byty s dispozicemi 4+1 a 100 m2 podlahové plochy. Na své si tak přijdou singles i rodiny s více dětmi. Nedílnou součástí bytů budou i balkóny, lodžie a terasy. Autoři projektu samozřejmě nezapomněli ani na dostatek parkovacích stání.

Proč se rezidence nazývá Hadovitá?

Pokud se bojíte hadů, vězte, že Rezidence Hadovitá nemá s těmito plazi vůbec nic společného. Název získala po stejnojmenné, klikatící se ulici, ze které se vstupuje do objektu.

Jak to vypadá v okolí rezidence?

Prodej bytů v Praze Michli je atraktivní také díky výjimečnému prostředí, ve kterém se rezidence nachází. V bezprostředním okolí jsou obchody i veškeré potřebné služby. Volný čas lze trávit například v oblíbeném Baarově parku nebo Kunratickém lese. Aktuální informace najdete na www.rezidencehadovita.cz.

Fotografie