Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Vilapark Klamovka je americkým snem po česku

Pořízení bytu je zásadní investicí v životě. Dřív nebo později stojí před otázkou, kde vytvořit domov a založit rodinu, každý člověk. Dobře vybrat a hlavně výhodně koupit, je v dnešní době kumšt. Doporučuje se nespěchat a nenechat se zlákat první nabídkou. A rozhodně zde platí dvojnásob rčení, že „levně placené, dvakrát placené“.

Při výběru bytu dbejte na lokalitu, která by měla splňovat dobré logistické napojení na MHD. Nepodceňujte výběr materiálu, ze kterého je objekt postaven, sežeňte si recenze na developera (ideálně je zvolit takového, co má ve stavebnictví letité zkušenosti) a v neposlední řadě dbejte i na orientaci objektu co do světových stran, i dostupnosti zeleně.

Značka „ideál“ existuje!

Najít nemovitost, která by splňovala veškeré představy, není vůbec jednoduché. Přesto se v Praze objevil projekt, který kopíruje „americký sen“ a umožňuje prožít život v srdci metropole s klidem předměstí. Seznamte se s projektem Vilapark Klamovka. Jde o skvělou příležitost pro ty, kdo chtějí bydlet blízko zeleně a zároveň využívat všech výhod města. Svým obyvatelům poskytne moderní bydlení s jedinečným výhledem na Prahu, veškerou občanskou vybavenost a spoustu vyžití pro děti i dospělé.

Vilapark Klamovka disponuje dvěma typy bydlení. Čtyři sekce domů na severní straně uzavřeného parkového pozemku mají atypické balkony a velké prosklené okenní vitráže. Další čtyři sekce domů na jižní straně jsou architektonicky členěny jako pavilonové typy a umožňují trávit většinu času venku ve všech ročních obdobích na lodžiích. Pozemky přiléhající k jednotlivým budovám navíc poskytují dostatečný a útulný přírodní prostor, který je vhodný pro hry s dětmi, sportovní vyžití nebo piknik s přáteli.

Interaktivní vizualizace napoví

Pořídit nový byt na Smíchově lze online pomocí interaktivní vizualizace na webu developera – vilaparkklamovka.cz. K dispozici jsou byty o velikosti 1+kk až 5+kk. V detailním přehledu je možné vyfiltrovat požadovanou velikost, orientaci, příslušnost balkonu, lodžie nebo předzahrádky, či možnost sklepní kóje. Poptat byt lze přes realitní centrum nebo přímo u developera, nebo na emailu: reality@metrostavdevelopment.cz.

Fotografie