Zabezpečte si váš majetek

3.3.2016V dnešní době je bohužel velmi časté, že pokud máte pěkně vyhlížející dům bez jakéhokoliv zabezpečení, může se stát to, že se někdo pokusí vloupat se do dovnitř a odcizit nějaký majetek v podobě například peněz v hotovosti, cenností a tak podobně. Pokud nechcete svůj dům chránit přímo kamerovými systémy a nedůvěřujete psovi na vaší zahradě, můžete zkusit ještě něco jiného. Velmi často využívanou možností, jak chránit svou nemovitost jsou elektronické zabezpečovací systémy, se kterými jste se určitě setkali již mnohokrát, neboť je hojně využívají k ochraně firmy.

Jedná se tedy o to, že pokud systém zaznamená násilný vstup do hlídaného prostoru, okamžitě o tom podá zprávu, nejčastěji samozřejmě v podobě alarmů. Alarm, jenž způsobí hlasitý zvuk nejen, že vyděsí pachatele, ale také přivolá pomoc ochranky, pokud se jedná o firmu, nebo samozřejmě upozorní přímo vás. Pokud máte o toto elektronické zabezpečení zájem, neprodleně se ozvěte specializované firmě, která se prodejem a instalací přímo zabývá. Pomůžou vám totiž s výběrem a poradí, kde si umístit detektory.

Hlavou celého takového systému je takzvaná ústředna, která přijímá informace od ostatních detektorů. Také zajišťuje základní funkce celého systému. Ústředna je také vybavená funkcí, která rozesílá SMS zprávu v situacích, jako je právě poplach, ale také pokud například nastalo náhlé vypnutí systému a tak podobně. Může být také vybavena kamerou, pokud si o to při pořizování požádáte. EZS v Brně poskytuje množství firem, na které se můžete v případě vašeho zájmu obrátit. Rádi vám poskytnou také poradenskou činnost ohledně toho, co je pro váš dům nebo firmu nejlepší. S výběrem ale dlouho neotálejte, neboť nikdy nevíte, kdy si váš majetek někdo vyhlídne.

UNITEL elektro, s.r.o.
Vackova 31, 61200 Brno
www.unitelelektro.cz


Fotografie - Zabezpečte si váš majetek