Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Žižkov je moderní lokalitou s vynikající občanskou vybaveností

Praha je největším českým městem a nabídne to, co okresní centra jednoduše nemají. Není to jen řada možností ke kariérnímu rozletu, ale i vynikající občanská vybavenost v každé městské čtvrti. Jinak řečeno, pokud si budete chtít zasportovat, zajít za kulturou nebo se jinak pobavit, Žižkov vám nabídne hned několik alternativ. Stačí si pouze vybrat!

Pokud už chcete definitivně vyřešit osobní situaci spojenou s bydlením, je vhodný čas právě teď, ekonomické cykly v tomto směru nehrají roli. Proč čekat dalších pět let, než budou nemovitosti ještě výrazně dražší? Na Žižkově díky bytu získáte i atraktivní investici do budoucnosti vaší rodiny. Jednou totiž mohou bydlení využívat i vaše děti.

Vyberete si tři nebo pět pokojů?

Nabídka je pestrá, můžete si ještě vybírat z desítek různých bytových jednotek. Varianta 1+kk je vhodná pro nenáročné páry, které ještě neplánují děti. 5+kk je zase prostornější možností, která přináší přes 100 metrů čtverečních životního prostoru a je vhodná tehdy, když pomýšlíte na velkou rodinu.

Výhodou je také nízkoenergetický standard B, což znamená vysokou úsporu nákladu na vytápění v porovnání se secondhandovými byty. Nové bydlení na Praze 3 je připraveno nejen pro mladé rodiny. Dá zázemí všem, kteří s Prahou spojili svou profesní dráhu a zamilovali se do ní už na studiích.

Spousta zeleně je velkou výhodou

Pokud rádi odpočíváte v rozkvetlých parcích, je třetí z pražských čtvrtí ideální destinací pro váš další život. V pracovní dny odpoledne, o víkendu kdykoliv, podobná procházka je doslova balzámem na unavenou duši. Rodina si může udělat i malý výlet na Vítkov nebo další památná místa. Bytové jednotky přinášejí vzdušný interiér, který jde ruku v ruce s moderními standardy, a nabídnou příjemné místo k rozjímání.

Fotografie