Změnou k lepšímu bydlení

25.4.2014Sousedi jsou hluční a nevrlí? Rušná silnice Vám nedá spát? Nebo jen potřebujete změnu?

Jako přední developerská firma nabízíme nové byty, domy a družstevní byty v lukrativních částech Prahy. K maximální spokojenosti zákazníka je každý náš projekt zrealizován kvalitně, rychle a efektivně. Snažíme se co nejlépe vyhovět přáním zákazníka. Na našem webu můžete zhlédnout virtuální prohlídku bytů a okolí, včetně nezávazné rezervace.

Vám, Vaší rodině, známým poskytneme hezké, čisté a ničím nerušené bydlení v Praze 9. Dnes je tato oblast nejvyhledávanější lokalitou v Praze. Hlavní výhody pro obyvatelé Prahy 9 - Prosek je výborná dopravní dostupnost, příroda a služby. Nové byty jsou za dostupné ceny a navíc si zajistíte bydlení na stáří.

Pokud zrovna neprahnete po bydlení v bytě, neváhejte se informovat o novém projektu Malý háj, který je realizován mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy. Jedná se o rodinné domy ve výborné lokalitě, která si najde své nadšence v oblasti relaxace a aktivního sportu. Kromě krásné přírody zde v těsné blízkosti najdete nákupní centrum Europark. Štěrboholy se vyznačují výbornou dopravní dostupností, dále zde najdete přírodní park, kde se můžete prohánět na in-line bruslích, na kole, vyzkoušet běhaní, procházky anebo třeba rybaření. Rodiče ocení v blízkosti mateřskou školku a základní školu.

Oživení družstevních bytů nastalo v období privatizace a převodem bytů do osobního vlastnictví. V současné době působí na území ČR nepřeberné množství bytových družstev a tím se v Evropě řadíme na přední příčky s největším podílem družstevních bytů. Nové byty realizujeme v krásné oblasti Praha 9 – Prosek a Praha 5 – Stodůlky. Hlavní výhody družstevního bytu jsou možnost převedení bytu do osobního vlastnictví, žádná povinnost prokazovat bance bonitu, byt si můžete pořídit v jakémkoliv věku na fyzickou i právnickou osobu a v neposlední řadě jsou to výjimečné ceny.

Pokud si myslíte, že byste do panelového bytu nikdy bydlet nešli, zvažte svá slova a shlédněte tento článek: Z nových sídlišť noclehárny nebudou.

Vyberte si FINEP a nebudete litovat. Díky našim bohatým a dlouholetým zkušenostem vybíráme pouze kvalitní a osvědčené dodavatele, kteří dodržují své závazky.

 

Tip: Přečtěte si další zajímavé články o bydlení.Fotografie - Změnou k lepšímu bydlení