Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Zmodernizujte si svůj domov

Kdy je ten správný čas na rekonstrukci rodinného domu? Nejpříhodnější doba pro nejrůznější opravy je nejspíše jaro, kdy jsme plní nápadů, myšlenek a máme radost z toho, že zima končí. Na jaře bývá největší chuť něco změnit. Někteří své plány směřují spíše do jiné oblasti, ale proč nezměnit také své bydlení? Neznamená to, že musíme hned překopat celý dům a nenechat nic na původním místě. Stačí, když si pouze vytyčíme některé věci, které bychom chtěli změnit, ať už to je nová koupelna, kuchyně, či ložnice. I malá úprava dosavadního interiéru dokáže s prostorem divy, ze kterých budete mít jistě radost pokaždé, když přijdete domů.

Pokud jste ovšem velcí puntičkáři, raději se do rekonstrukce nepouštějte sami a najměte si profesionální firmu, která opravy dotáhne až do toho nejmenšího detailu a vy budete určitě spokojenější, než kdybyste se u toho sami rozčilovali a z výsledku byli spíše zklamaní. Když už se rozhodnete pro rekonstrukci, je vždy lepší, aby byly všechny práce provedeny pořádně, kvalitně a pečlivě. U těchto věcí je dobré nehledět pouze na cenu, ale spíše si uvědomit to, že kvalitní materiály zajistí delší životnost rekonstruovaného prostoru, tudíž vynaložené peníze jsou nakonec mnohem menší, než kdybyste za rok museli prostory znovu opravovat kvůli nekvalitnímu provedení. A pokud máte rodinný dům s atypickými rozměry, je lepší mít také nábytek přesně vyrobený do daného místa. To platí zejména u kuchyňských linek, které by měli být přesně na míru.

V okolí Brna si čím dál více lidí nechává zrekonstruovat své rodinné domy a přibývá i nových staveb. Zkuste také něco změnit.

Fotografie