Bezpečnostní dveře se vyplatí

25.10.2015Odcházíte ráno do práce a vracíte se až večer? Odjíždíte na dvoutýdenní rodinnou dovolenou? Udělali jste vše, proto aby všechny vaše věci zůstali v bezpečí? Rozhodně byste neměli zapomenout na zamčení bezpečnostních dveří. A pokud bezpečnostní dveře ještě nemáte, měli byste si je pořídit.

Bezpečnostní dveře přispívají velkou měrou k zabezpečení bydlení a zvýší i naši pohodu. Díky použitým materiálům a rovněž počtem bezpečnostních prvků a zajišťovacích otvorů v zárubních, působí nedobytně. Případný zloděj si tak raději vybere dveře, které otevře snadněji.

Bezpečnostní dveře je ale nutné vybírat pečlivě. Rozdělují se do několika tříd podle bezpečnosti. Každá třída je vyráběna jinak, tak aby byla splněná požadovaná bezpečnost. Nejbezpečnější jsou bezpečnostní dveře 3 a 4 třídy.

Bezpečnostní dveře třetí třídy obsahují, kromě kvalitních bezpečnostních prvků, jako jsou bezpečnostní zárubně s betonovou výplní, ocelový skelet, oboustranné pancéřování atd., také tepelnou, požární a zvukovou izolaci.

Bezpečnostní dveře čtvrté třídy, kromě již výše zmíněných prvků obsahují dále dvojité zamykací body, nerezové hrany, ocelový skelet a další prvky. Přes takovéto dveře už se zloděj bude dostávat hodně dlouho a s vysokou pravděpodobností si raději vybere dveře některého ze sousedů.

Zdroj: http://www.jakbydlet.cz/clanek/447_bezpecnostni-dvere-se-vyplati-.aspx


Fotografie - Bezpečnostní dveře se vyplatí