Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Designový radiátor? Nejen užitečný, ale i stylový

Radiátory nám poskytují cenné služby už řadu let. Díky nim máme doma teplo, které vytváří příjemnou domácí pohodu v zimním období, kdy venkovní teploty sahají až pod bod mrazu. Většina lidí považuje radiátory pouze za nezbytnou součást každé místnosti, které slouží jenom k sálání tepla do prostoru.

Pojďme se na ně ale podívat trošku z jiného úhlu. Dnes je můžeme vnímat jako designový doplněk, který se snaží nenápadným, leč zajímavým způsobem doplnit vzhled interiéru. Je to taková novodobá moderní dekorace, která nám nejen slouží, ale také dělá prostor hezčím a neobvyklým. S takovými radiátory se nemusíme setkávat pouze v koupelnách, dnes jsou uzpůsobeny i do jiných míst, jako jsou chodby, vstupní haly, obývací pokoje, dokonce i kanceláře.

Jsou vyrobeny tak, že jsou schopny prohřát místnost stejně dobře jako běžné radiátory, které známe z většiny domů a bytů. V koupelně, kde je zná skoro každý v podobě tzv. žebříků, jsou samozřejmě výborným pomocníkem při sušení ručníků a jiného prádla, ovšem vyrábějí se v mnoha barvách a provedeních, které si někteří neumějí ani představit. Dokonce si můžete vybrat typ jejich připojení, což je obrovskou výhodou. Nemusíte se ani bát, že by se jednalo o nekvalitní výrobky, které se mohou chlubit pouze svých vzhledem.

Tyto radiátory bývají vyrobeny s velkou pečlivostí a svědomitostí. Bývají chráněny několika vrstvami nejrůznějších laků, aby byly chráněny před korozí, poškrábáním nebo jakýmkoliv poničením. Není tedy kladem důraz pouze na jejich design, ale také na patřičnou kvalitu. Jsou prostě spojením dvou důležitých vlastností, jako je užitek a originální vzhled zkrášlující celou místnost.

Fotografie