Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Moderní novostavby v Praze

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Montáž a výroba oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Jak proměnit byt v moderní a zajímavé místo

Vybavujete interiér? Požadujete něco originálního a stylového? Možností, jak vytvořit z domu nebo bytu jedinečné místo, ve kterém je design samozřejmostí, je mnoho. Obzvlášť pro mladé lidi hraje styl a jeho pojetí důležitou roli. Jak tedy lze vytvořit interiér, který bude přesně podle vašich představ?

Doplňky

Pokud máte své bydlení již vybavené a chcete jeho vzhled pouze podtrhnout, spolehněte se na doplňky, které umí osvěžit každou místnost. V dnešní době se to nabídkou nejrůznějších doplňků v obchodech i na internetu jen hemží a stačí si pouze vybírat. Styl, který upřednostňujete, vám mohou pomoci umocnit nejen drobné předměty vystavené na stolcích, skříňkách a podobně, ale také například obrazy nebo tapety.

Stylový nábytek

V případě, že váš byt zdobí zatím pouze holé stěny, zkuste jej vybavit stylovým nábytkem, který dnes nabízí mnoho výrobců. Vybírat si můžete mezi hotovými kousky nebo si je nechat vyrobit na zakázku. Jednotlivé místnosti můžete zpestřit například designovými židlemi, které jsou v současnosti velmi oblíbenými a moderními kousky. K dostání jsou v mnoha barvách a motivech, tudíž s nimi můžete rozzářit i zdánlivě nezajímavý interiér. Nezáleží na tom, zda jde o kuchyň, obývací pokoj, či pracovnu, s designovými židlemi můžete v místnostech udělat divy.

Zavolejte na pomoc profesionála

Pokud vás navrhování interiéru zrovna moc nebaví nebo na něj ani nemáte čas, zkuste se poradit s odborníkem. Najmutím architekta, který pro vás vytvoří neotřelé řešení interiéru, ušetříte mnoho času a dosáhnete tak požadovaného vzhledu.

Fotografie