Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Květy v kuchyni, koupelně, na dveřích…

S dnešními technologiemi není problém nechat rozkvést sklo nebo i jiné povrchy. Motivem přitom nemusí být jen květy, ale třeba vaše oblíbená fotografie nebo geometrický motiv.

Do designového sklaGrafoskla si můžete nechat zalaminovat jakýkoliv motiv, dekor či fotografii. Váš interiér tak mohou zdobit například kopretiny, vlčí máky, lilie nebo krásně kvetoucí jabloň či třešeň. Grafosklo je tvrzené neboli kalené sklo, které slouží jako ochrana grafiky. Zalaminovaný motiv je tak chráněn proti mechanickému poškození, vodě, vlhkosti, teplu či nečistotám. Proto je možné využít ho mimo jiné i jako zástěnu kuchyňské linky či obklad v koupelně.

Zajímavé je jeho téměř univerzální použití. Kromě jiného jím lze nahradit obklady v koupelně. Designéři toho rádi využívají k optickému propojení celého bytu a motiv použitý v koupelně na zástěně, zopakují na dveřích, jako obraz v obýváku a ještě v kuchyni na stěně. Celý byt tímto neobvyklým detailem nesmírně získá.

Na povrch nábytkových dvířek a dalších ploch můžete přenést nejrůznější motivy pomocí technologie Overface. Technologie digitálního potisku umožňuje potisknout nábytkové plochy jakýmkoliv grafickým motivem nebo fotografií. Od realistických vyobrazení konkrétních květin, jako jsou například rudé vlčí máky, až po stylizované rostlinné vzory, které mohou v některých případech připomínat abstraktní geometrické obrazce.“

Dalším způsobem, jak přenést nějaký motiv na nábytek, je připevnění skleněné plochy na přední stranu skříněk. Tato technika se velmi osvědčuje u koupelnového nábytku, neboť činí povrch voděodolným.

Zdroj: http://www.living.cz/interier/kvety-v-interieru-klidne-v-kuchyni-koupelne-na-dverich.html

Fotografie