Maličkosti, ale velmi důležité pro vaši kuchyň

24.5.2019Máte krásný byt či dům, novou kuchyňskou linku a v ní perfektní spotřebiče. Jistě sama víte, že neméně důležité je i nádobí, drobné elektrospotřebiče, nástroje a další kuchyňské pomůcky. Proč je to tak důležité? Protože když máte kuchyňské potřeby vyrobené z kvalitních materiálů a s promyšleným designem, práce vám jde snáze od ruky.

Vaření, pečení, zpracování masa, ovoce či zeleniny, příprava nápojů a mnoho dalších činností vám zabere méně času, rychleji a lépe se nástroje čistí (ideálně jdou vložit přímo do myčky) a vy tak máte více času pro sebe.

Tescoma je českým výrobcem kuchyňských potřeb již téměř 30 let, a to od roku 1992. Má řadu ocenění, např. German Design Award či Red Dot Design Award.

Přehledný katalog výrobků Tescoma najdeta na adrese www.kuchyn-potreby.cz. Katalog obsahuje více než 2500 produktů, seřazených v přehledných kategoriích, např. Pečení, vaření, stolování, nápoje, ovoce a zelenina a další. Pro snadné nalezení produktů můžete využít i vyhledávání v katalogu.


Fotografie - Maličkosti, ale velmi důležité pro vaši kuchyň