Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Moderní novostavby v Praze

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Montáž a výroba oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Obklady do koupelny

Pěkný vzhled koupelně vždy nejvíce dodávají její obklady. Barva, tvar, velikost, motiv a všechny ostatní aspekty související s výběrem obložení stěn, vany nebo sprchového koutu. Každému se líbí něco jiného a možnosti jsou dnes opravdu velké. Obklady Atlas Concorde mohou být například ve formě mozaiky, což je při nejmenším zajímavý způsob, jak originálně pojmout nevyužitý prostor na stěnách. Obraz na koupelnové stěně vytvořený z maličkých sklíček je opravdu netradiční volbou, přesto se najdou jedinci, kterým přijde tento způsob ne zcela vhodný.

Jiní zase upřednostňují obklady připomínající dobu našich rodičů, nebo dokonce babiček. Tento styl je výjimečný především propojením dřívějšího a dnešního, moderního interiéru. Dodává koupelně zvláštní, příjemný design, který nechává nenuceně nahlédnout do minulosti. A co je naprostou klasikou? Přece černá a bílá. Tyto dvě barvy mají v koupelnách stále největší zastoupení. Je to elegance a nadčasovost spojená s čistotou. Lidé dobře vědí, že se neokouká ani za deset let. Vždy na této kombinaci barev bude něco, co nás bude fascinovat.

Způsobů je víc než tisíc a záleží na každém z nás, aby si vybral to, co mu sedí nejlépe. Koupelna je místo, kde by měl být každý sám sebou a cítit se hlavně příjemně a uvolněně. Pokud právě přemýšlíte, který ze stylů bude Vaší koupelně slušet nejvíce, a nevíte si rady, obraťte se na společnost Rivesti se zabývá prodejem obkladů ve Zlíně a další pobočkou v Brně. Kromě samotného prodeje Vám může nabídnout i odborné poradenství, které Vám pomůže udělat si jasno v tom, kterou cestou se ve volbě koupelnových obkladů vydat.

Fotografie