Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Obklady do kuchyně i koupelny

Zajímavý design dělá originální koupelnu, ve které se vám bude každé ráno líbit, a začnete svůj den opravdu skvěle. Nechte si udělat obklady do koupelny opravdu přímo na míru, italská vizáž je dnes skutečně moderní a navíc působí skutečně vzdušně. Z našeho sortimentu si určitě vyberete, je zaručeno, že vám něco prostě padne do oka.

Italská kvalita a vytříbený design

Italské obklady a dlažby skutečně stojí za vidění! Trvanlivost, praktičnost (úbytek spár určitě ocení nejedna hospodyně) a hlavně vysoce estetická funkce. V kuchyni vás bude bavit vařit, v koupelně rádi absolvujete po náročném dnu ozdravnou koupel, která posílí tělo i ducha. Pokud váháte, klidně u nás absolvujte nezávaznou konzultaci. Různé barvy, rozličné povrchové úpravy. Mějte na zdi krásnou mozaiku nebo si dopřejte trochu exotiky.

Mnoho stylů obkladů a dlažeb

Máte raději rustikální styl? Samozřejmě, i to je možné dohodnout přesně na míru vašim potřebám. Pro každého máme něco, klidně rádi i doporučíme, co by se u vás doma mohlo skutečně vyjímat. Prohlédněte si naši fotogalerii, kde máme takovou nezávaznou nabídku. Pokud se vám něco z toho zalíbí, nemusíte váhat nás kontaktovat.

Rádi vám s výběrem poradíme

Prodejci mají dnes nabídky skutečně limitované, takže vybrat si je někdy bohužel dosti kumšt. U nás je tomu ale trochu jinak, protože lze vybírat z pestré palety různých motivů. Spolehnout se můžete na profesionální obchodní přístup, který nás zdobí už spoustu let. Obklady Brno se prezentují dlouhou životností, ale také špičkovým a elegantním zpracováním. Renomovaní zahraniční výrobci, kteří potěší i velmi náročné klienty. Máme smysl i pro nejmenší detaily, takže se nebojte, splníme opravdu vše do puntíku. Modernizujte svou koupelnu nebo kuchyni, dopřejte si ten krásný zážitek, kdy vidíte, jak celý váš dům opravdu bude zářit novotou. A budete se v něm pak cítit opravdu krásně.

Fotografie