Oživte váš interiér originálními doplňky z pryskyřice

21.4.2015Společnost Amber Exklusive je dynamicky rostoucí firmou, která se zabývá estetickými doplňky do obytných i kancelářských prostor. Díky spojení technologie kamínků v pryskyřici, podsvícení a vhodných okolních materiálů jsme schopni vytvořit z obyčejné místnosti místnost estetickou, luxusní, neobyčejně moderní a originální.

Využití ve všech typech místností

Naše produkty najdou uplatnění jak v obytných místnostech, tak v kancelářích, čekárnách, chodbách a všude, kde chcete, aby mohli lidé vnímat vaši originalitu a modernost. Aktuálně nabízíme díky technologii kamínky v pryskyřici desky k prosvícení, které díky spojení desky a nasvícení vytváří neuvěřitelně estetický dojem, který nádherně oživí prostory a vytvoří velmi příjemnou atmosféru.

Originální obklady stěn

Dále nabízíme obklady stěn, které jsou jednoduše krásné díky tomu, že můžete vnímat každý kamínek uvnitř. Specialitou naší společnosti je to, že jsme schopni desky ve výrobním procesu ohýbat a tím vytvořit ještě estetičtější a modernější vzhled místností než s klasickými rovnými deskami.

Desky pod umyvadla a drobné doplňky

V naší nabídce najdete i chemicky neutrální desky pod umyvadla, které mohou mít jakýkoli rozměr, a hodí se proto do každé koupelny a ke každému umyvadlu. Pro zákazníky, kteří nechtějí provádět velké zásahy do designu místností, máme v nabídce listety a ukončovací pásky, které velmi minimalisticky a bez rušivého efektu umožní optický přechod dvou různých materiálů.

Neváhejte nás kontaktovat a přijďte se podívat na ukázky nádherné designové práce díky technologii kamínků v pryskyřici. Ozvláštněte si například svou koupelnu touto technologií a uvidíte sami, že se nebudete moci vynadívat.


Fotografie - Oživte váš interiér originálními doplňky z pryskyřice