Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Moderní novostavby v Praze

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Montáž a výroba oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Realizace nové kuchyně

Pokud se rozhodnete pro novou kuchyň ve vašem domě, máte přinejmenším dvě možnosti, jak celou akci realizovat. Nejvíce záleží na vašich osobních prioritách, co se kuchyní týče. Můžete totiž zvolit tu možnost, že zajdete do obchodů, kde se specializují na sériovou výrobu linek a komponentů k nim. Sice s největší pravděpodobností velmi ušetříte, ale zároveň vznikají z takového nákupu jisté nevýhody. Nejen, že budete mít místnost vybavenou jako dalších tisíc lidí ve vašem okolí, ale také by se mohlo stát, že životnost vybavení bude natolik krátká, že budete problém s kuchyní řešit dříve, než jste si mysleli.

Druhou možností je samozřejmě výroba celé kuchyňské na míru od stavební firmy, která se o to postará od A až do Z. Velkou výhodou je, že vám bude vyhotoven návrh, tudíž si celou místnost můžete mnohem lépe představit se všemi úpravami. Další výhodou je samozřejmě kvalitní vybavení, které vydrží, neboť bude uzpůsobené přesně do prostoru a na jeho výrobu bude použit kvalitní materiál. Je jisté, že tato renovace bude dražší, ovšem mnoho firem nabízí dnes už i možnost koupi na splátky nebo vám vyhotoví takový návrh kuchyně, dle vašich finančních možností. Dokonce vám bude zajištěna i montáž, takže už se nemůže stát, že byste si lámali hlavu nad kupou šroubů a dřevěných desek, o nichž nemáte ani sebemenší páru, kam patří.

Takové kuchyně na míru i včetně obkladačských a jiných doplňkových prací vám v Brně dokáže zajistit mnoho firem, ovšem ne všechny jsou schopny splnit všechny jmenované výhody. Důležité tedy je, abyste zbytečně nikam pospíchali a dostatečně zvážili své možnosti a přednosti při výběru. Když už se ale pro onějakou rozhodnete, nezapomínejte se podívat také na reference, které dokáží mnoho prozradit.

Fotografie