Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Starý nábytek netřeba vyhodit, můžete jej nechat renovovat

Dům jako ze škatulky. To je jistě sen každého majitele nemovitosti. Ale ruku na srdce, od okamžiku, kdy váš byt voněl novotou a mohl se pyšnit označením novostavba, již určitě uběhl nějaký ten rok, a ať člověk chce, nebo ne, věci nám pomalu dosluhují a žádají si určitou renovaci. Pokud patříte mezi ty, co neradi vyhazují ještě funkční kousky, ale vadí jim, že je na nich viditelný zub času, zpozorněte.

Ne vždy je nutné všechno vyhodit. Někdy stačí nalézt odborníky na slovo vzaté, kteří vám pomohou udělat ze staré věci super moderní kousek. V Truhlářství Marek toto umí. Truhlářství Praha se specializuje na výrobu nábytku na míru, vestavených skříní i kuchyňských linek. Pracuje s daným prostorem a dokáže dělat divy i tam, kde byste je nečekali.

Staré může být opět novým

Chcete-li oživit vaši starou kuchyni, nemusíte běhat sem a tam po marketech s nábytkem, ale stačí si pozvat do bytu odborníka z Truhlářství Marek, který vám udělá designový návrh a vypracuje cenou kalkulaci. Výhodou toho je, že truhláři dokáží pracovat s celým nebo jen částí vyhrazeného prostoru a umí zkombinovat nejrůznější styly, materiály i cenové možnosti.

Ložnice má být oázou klidu

Chcete-li mít v novém provedení ložnici nebo obývací pokoj, Truhlářství Marek pomůže i v tomto případě. Interiér ložnice by měl působit klidně a příjemně, ložnicový nábytek by měl šetřit prostor a skrýt vše nadbytečné. Truhlářství Marek vyrábí a montuje ložnice z masivu i z lamina. Samozřejmostí je také dodávka vybrané matrace a roštu. Navrhuje také celé ložnicové sestavy, které si můžete doplnit o nejrůznější zrcadla, osvětlení či kování.

Pryč s nudnými kousky

Obývací pokoj je z hlediska módnosti nejvíc variabilní. Podléhá kreativním vlnám, a protože jde o místnost, která je nejvíce v permanenci a lidé si sem často zvou návštěvy, samozřejmě že i chtějí, aby to v pokoji vypadalo dobře. Přemýšlíte jak provzdušnit váš obývací pokoj a vytvořit z něj útulný moderní interiér? Požádejte o nezávaznou konzultaci fachmany z Truhlářství Marek a budete se divit, jaké možnosti vám váš stávající prostor nabídne. Základem každého obýváku by měla být obývací stěna, a ne jinak tomu bude v podání truhlářů z Prahy 5. Jejich pojetí bude kombinací designů a variací materiálů, jako je dřevo, kov, sklo a světelných bodů.

Fotografie