Velkoformátová dlažba Ariostea

18.9.2014Velkoformátové dlažby se staly v poslední době první volbou pro architekty, designéry i širokou veřejností. S velkoformátovou dlažbou dosáhnete ohromných výsledků. Má široké uplatnění, je vhodná nejen na obložení stěn nebo obložení podlahy, pomocí velkoformátové dlažby je možné provádět i izolaci příček nebo střechy domu.

Keramička Ariostea patří mezi špičkové výrobce v oblasti keramických obkladů a dlažeb. Design dlažeb a obkladů Ariostea je inspirován převážně přírodou v nabídce jsou dlažby s mramorovým efektem, imitující dřevo nebo kámen.

Za svou kvalitu získala Ariostea množství významných certifikátů a ocenění. Na kvalitu ukazuje i stále zvyšující se poptávka po celém světě. Velkoformátové dlažby a obklady jsou využívané nejen v domácnostech, ale uplatnění nacházejí i v nemocničních zařízeních nebo v námořní oblasti.

Nabídka firmy Ariostea obsahuje velkoformátové dlažby až do formátu 135x150cm. Mezi výhody velkoformátových dlažeb patří menší množství spojů. To ulehčuje údržbu a snižuje tvorbu bakterií. Některé dlažby vedou světlo, je tedy možné je prosvítit pomocí LED a tím ještě upravit vzhled vašeho interiéru.

Ariostea se snaží neustále zdokonalovat výrobu. Zkoumá nové technologie, tím se neustále zvyšuje kvalita. Výroba keramické dlažby Ariostea je maximálně šetrná k životnímu prostředí.

Vzhledem ke všem vlastnostem je velkoformátová dlažba Ariostea velmi oblíbená a používá se i k velkým projektům. Velkoformátová dlažba má, ale i některé nevýhody. Mezi ty patří horší manipulace a především vyšší cena.

Cena velkoformátové dlažby přesahuje možnosti většiny zákazníků, ale kdo se rozhodne investovat do velkoformátové dlažby, nebude jistě vynaložených peněz později litovat.

Soggiorno Rovere Nero


Fotografie - Velkoformátová dlažba Ariostea