Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Výhody nábytku na míru

Při výběru vestavěného nábytku máte dvě možnosti. Měl by design podtrhnout celkový charakter místnosti a být poutavý, nebo by měl zůstat nenápadný v pozadí, aby nepřehlušil ostatní vybavení? Při tomto rozhodnutí, které nelze později změnit, potřebujete mít na své straně odborníka. Jde však o jedinou nepříjemnost, které se nábytek na míru dopustí.

Žít s vestavěným nábytkem příjemnější, pohodlnější. Vestavěný nábytek je detailně naplánován. Potřeby jednotlivých místností lze přesně realizovat v závislosti na využití dané místnosti. Zajímavé nápady mohou vést k individuálním řešením, která může nabídnout pouze vestavěný nábytek. Je zkrátka plně přizpůsoben vašemu přáními.

Vestavěné skříně - každý kus nábytku je jedinečný

Díky vestavěnému nábytku působí každá místnost osobitým dojmem. Nábytek se stane jedinečným. Lze jej optimálně vyrobit podle představ zákazníka. Prostorem se neplýtvá, protože rohy, úhly, úzké výklenky a šikmé stropy lze do plánování dekorativně zahrnout pomocí chytrých nápadů na úložné prostory.

Individuální návrh vestavěného nábytku může provést pouze specializovaná firma. Vestavěný nábytek vypadá harmoničtěji, dokonale zapadá do místností a umožňuje více úložného prostoru než nábytek prefabrikovaný. Zejména ve starých budovách mohou být místnosti velmi klikaté. Díky preciznímu plánování je využit každý milimetr místnosti, design  nezná téměř žádné hranice. V nábytkářství je výběr materiálu a designu omezený. Nábytek na míru od specializované firmy nabízí jakýkoliv požadovaný tvar a druh dřeva. Výběr je tak zcela na vás.

Vestavěný nábytek se vyznačuje dlouhou životností a přesvědčivou kvalitou. Vestavěné skříně vždy nabízejí řešení, zejména v případě komplikovaných dispozic místností. To samé platí i u vestavných kuchyní, které vám jistě zpříjemní každé vaše vaření.

Kuchyně na míru

Pokud si přejete novou kuchyň, můžete si vybrat mezi hotovými kuchyněmi z obchodu s nábytkem a kuchyněmi vyrobenými na zakázku. Výhody jsou opět na straně kuchyně na míru. Jedna z nich je, že zákazník může do plánování zahrnout svá individuální přání a nakonec získat kuchyni svých snů. Spotřebitelé často předem předpokládají, že kuchyně na míru jsou dražší než hotové kuchyně. Při přímém srovnání kvalitních značkových kuchyní a kuchyní vyrobených na zakázku to však obvykle neplatí. Kromě toho mají kuchyně na míru mnohem delší životnost a v případě poškození se snáze opravují.

Nábytek na míru má oproti nábytku z obchodu jasně navrch. Pokud máte zájem o ruční, kvalitní práci, spojte se s nejlepšími. Pokud budete chtít poradit, nebo se na něco jen zeptat, neváhejte se ozvat. Běžte na www.nabytek-na-miru.eu, kde se nejen o zakázkové výrobě dozvíte víc. Těšíme se na vaši návštěvu.

Fotografie