Články & návody


Katalog

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP - Developerské projekty Praha.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

 

BETONIT CZ s.r.o. - Železobetonové konstrukce Praha a okolí.

 

SEDMA International s.r.o. - Hliníkové zimní zahrady Schüco na míru.

 

Oknoplastik s.r.o. - Montáž platových oken.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

GARDEN UP Landscape design s.r.o - Architektura a realizace zahrad v Praze a Středočeském kraji.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Zajistěte si po rekonstrukci profesionální úklid

Pokud máte za sebou úspěšnou rekonstrukci domu či bytu, dopřejte si zasloužený oddech a pozvěte si profesionály na úklid. Než u Vás proběhne kolaudace, stihne úklidová firma uklidit a odvézt veškerý vzniklý odpad, sutiny a zajistí ekologickou recyklaci. Budete tak připraveni na kolaudační řízení.

Úklid po rekonstrukci je jen jedna z činností, na kterou se úklidové firmy zaměřují. Dále se věnují například sezónním úklidům před Vánocemi a Velikonocemi, a kompletním úklidovým službám v domácnosti i ve firmách. Pro úklidy větších komerčních prostor, skladů a kanceláří jsou ve firmách vyškolené pracovnice, které vše zvládnou rychle a kvalitně vyčistit a poklidit, ve Vámi stanovených časech. Používají také zdravotně nezávadné čisticí prostředky, které jsou certifikované pro určité povrchy a plochy. Jestliže potřebujete pomoci s mytím oken, čištěním koberců, či úklidem po malování, spolehněte se, že si zaměstnanci úklidové firmy přinesou úklidové prostředky i pomůcky pro úklid, například žebříky pro úklid těžce přístupných míst.

Jak víte, čisté a provoněné prostředí pozitivně ovlivňuje obyvatele místností. Pokud tedy máte málo času na úklid své domácnosti, pozvěte si pomocníky na úklid podlah, sociálních zařízení, zrcadel, utření prachu, vyžehlení, či umytí žaluzií a svítidel. V současnosti už běžně chodí tyto práce do domácností vykonávat vyškolené pracovnice, během doby, kdy jsou byty a domy prázdné.

Hledáte-li pomoc pro úklid domácnosti či po rekonstrukci ve městě Brně, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Sjednáme s Vámi pevnou cenovou taxu a závazný termín, který můžeme pravidelně dodržovat, vše podle Vašich individuálních potřeb. A vy si užijte ušetřený čas při pěkných chvílích s rodinou, ať už v kině s dětmi, či na romantické večeři s manželem. Váš domov si naši péči zaslouží.

Fotografie