Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Kanceláře, které šetří peníze

Myslím si, že mnoho lidí ani netuší, co to je virtuální kancelář. Tato informace potěší zejména podnikatele, kteří dosud o této možnosti neměli ani tušení. Už jen to pouhé slovní spojení nám může leccos napovědět. Ano, jedná se skutečně o kancelář, ale takovou, která ve skutečnosti není fyzického rázu. Znamená to, že po zaplacení určité částky, dostaneme adresu, která nám bude sloužit pro různé účely. Na tuto adresu nám bude chodit veškerá korespondence, bude na ni napsáno celé sídlo společnosti a tak podobně.

K čemu to vůbec je? Je to jednoduché a o výhody skutečně není nouze. Je to vlastně nenáročný, efektivní a nenákladný způsob, jak si pořídit kancelář bez toho aniž bychom museli vynaložit velkou sumu na pronájem skutečné kanceláře. Zároveň získáte pro svou firmu takovou adresu, která bude pro klienty a obchodní partnery působit seriózně a perspektivně. Samozřejmě, že to není řešením pro každého podnikatele, někteří se totiž bez skutečné kanceláře neobjedou, ale existují i takové druhy podnikání, kterým tato možnost ušetří čas, peníze i starosti.

A další výhodou také je, že většina firem poskytujících tyto služby Vám také nabízí několik způsobů, jak Vám poskytnout služby, které přesně potřebujete. Můžete si totiž také domluvit, aby za Vás vyřizovala poštu a telefonáty. A pokud bude potřeba, můžete si pronajmout i konferenční prostory. Tyto služby jsou skutečnou úlevou pro podnikatele, kteří si nemohou dovolit platit velké nájmy za sídla a kanceláře pro svou firmu. Samozřejmě, že firmy poskytující tyto služby jako jsou virtuální kanceláře, poskytnutí sídla, či konferenční prostory najdeme spíše ve velkých městech jako je například Brno.

Fotografie