Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Pronájem pracovní plošiny v Brně

Jestliže potřebujete pro svoje podnikání využít pracovní montážní plošinu, obraťte se na odborníky, kteří Vám poskytnou možnost díky plošině vyvézt Vaše podnikání do vyšších pater. Díky pracovní plošině je možné bezpečně a dostupně namontovat a vylepit reklamy a billboardy do úrovně výškových budov. Dále Vám plošina umožní natřít a opravit fasádu na domě, umýt okna ve výškových budovách, opravit hromosvody, okapy, a všechny náležitosti střechy. Na plošině můžete také dosáhnout na opravy a nátěry elektrického osvětlení, namontovat vzduchotechniku a klimatizaci. Ve stavebnictví má plošina význam při výstavbě a opravách vyšších pater objektů a domů, může se použít při rekonstrukci staveb, nebo při klempířských pracích. V zahradnictví se hodí na kácení a úpravy stromů a keřů, ve městech na vánoční výzdobu a pro filmové práce na fotografování a filmování.

Montážní plošina je snadno použitelná v městských částech, její šířka je více než 2 metry a díky tomu je možné ji využít v úzkých zástavbách. Dovolí také velké boční dosahy na druhou stranu ulice, přes zaparkovaná auta a městský provoz. Pracovní výška plošiny může být až 27 metrů, s bočním dosahem přes 20 metrů.

Pokud hledáte pracovní plošinu v Brně, oslovte naši firmu MT Pracovní plošiny Brno. Máme k dispozici montážní plošinu firmy Ruthmann, na automobilovém podvozku vozu Mercedes Benz. Rozměry koše jsou 1,9 * 1 metr, zatížení může dosáhnout 320 kg. V koši je zásuvka s 230 V. Celková hmotnost činí 7490kg. Naši pracovníci jsou stále k dispozici s ovládáním plošiny, Vy si jen zajistíte vlastní činnost, plošinu nebudete ovládat. Můžete se tak spolehnout na bezpečný provoz plošiny v jakémkoliv prostředí, v husté zástavbě města, či v parcích a na stavbách. Díky plošině se dostane na nepřístupná místa a dáte svému podnikání nový vítr do plachet.

Fotografie