Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Hledáte vhodné pomocníky pro opravu dřevěných podlah či nábytku?

Pokud se rádi věnujete opravám nábytku, parket, oken či dveří, hodí se Vám mít po ruce zásoby tmelů a lepidel na dřevo. Tmely Vám pomohou opravit nechtěné defekty dřevěných výrobků, užijete je na dočištění a renovaci dřeva, vyspravíte s nimi desky stolů, dveří, anebo dřevěná madla zábradlí. Využít je lze i na drobné opravy a tmelení děr a prasklin, dále k zarovnávání spár v lištových a deskových spojích. Tmel nanášíte špachtlí či stěrkou, po vytvrdnutí jej vybrousíte do hladka, díky čemuž pak opravené místo dokonale splyne s okolím. Kvalitní tmel přilne na dřevo a po vytvrzení je snadno brousitelný. Na správné vytvrzení má vliv tloušťka vrstvy, teplota a savost podkladu. Tmely na dřevo jsou nabízeny v odstínech borovice, smrku, dubu, ořechu a mnoha dalších přírodních tónech.

Stejně dobře Vám při opravě dřevěných výrobků poslouží lepidlo na dřevo. Na výběr pro svoji práci máte z polyuretanových, disperzních či tavných lepidel. Lepidla jsou nabízena v různých barvách, od světlých po tmavé. Lepidla musíte vhodně skladovat a po otevření sledovat jejich trvanlivost.

Dalším důležitým pomocníkem do truhlářské dílny je odsávač pilin. Recyklujete díky němu dřevěný odpad, když odsáté zbytky znovu použijete, a zaručí Vám hygienické a bezprašné prostředí. Dílna tak zůstane v čistotě a neohrozíte své zdraví prachem. Odsávač může odstát piliny, hobliny, třísky i polétavý prach. Máte na výběr z různých objemů odsávačů, také si zvolíte vhodnou výkonnost motoru.  Součástí odsávače je filtrační vak, odpadní vak a hadice. Umístění na kolečka z něj dělá mobilního pomocníka pro zpříjemnění Vašeho kutilství.

Pokud hledáte specialisty na sortiment tmelů a lepidel, obraťte se s důvěrou na náš obchod. Nabídneme Vám naše letité zkušenosti a budeme Vám nápomocni při výběru těch správných pomůcek pro Vaši tvorbu.

Fotografie