Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Moderní novostavby v Praze

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Montáž a výroba oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Ideální čas na rekonstrukci

S jarem přichází správný čas na rekonstrukci. Jelikož jsou teploty stále vyšší, ale není ještě úplné vedro je právě ideální čas začít s dlouho plánovanou rekonstrukcí, která v zimě nemohla být provedena. Pokud bydlíte v bytě, tak proč se rovnou nevrhnout do rekonstrukce celého bytového jádra? Je vždycky lepší udělat tyto opravy najednou, než předělat a upravit jednu místnost a poté čekat další rok na opravdu zbývajících částí bytu.

A když už jste se tedy rozhodli pro tuto variantu, je dobré si na všechny pracovní úkony sehnat jednu jedinou specializovanou firmu, která má odborníky na všechno, co bude potřeba, ať už se jedná o obkladačské, topenářské, či stavební práce. Usnadní Vám to mnoho času a finančních prostředků a výsledek bude v podstatě zaručen. U shánění řemeslníků různých druhů vám hrozí spousta nepříjemných starostí, které vám z toho vyplývají. Tak například budete muset za každý úkon platit každému zvlášť, což vám v rozpočtu udělá obrovský zmatek. Dále si také musíte uvědomit, že když si nadomlouváte různé druhy prací na dny jdoucí po sobě a den předtím Vám domluvený řemeslník výmluvně zavolá, že nepřijde, nastává okamžitě problém s celou rekonstrukcí.

Rozhodně není pravdou, že objednaná rekonstrukce od firmy vás vyjde na vyšší částku, než kdybyste se pustili do výše popsaného postupu. Navíc od firmy také dostanete cenovou nabídku, tudíž budete vědět, na kolik vás vaše nápady budou stát. Pokud se vám cena nebude zamlouvat a bude vám to připadat moc drahé, můžete zkusit oslovit i jinou firmu, anebo prostě slevíte se svých náročných požadavků na rekonstrukci. Navíc od firmy také obdržíte grafický návrh a budete přesně vědět, jak bude místnost po dokončení prací vypadat. Tak už neváhejte a pusťte se do plánování ještě dnes.

Jaroslav Troneček
(+420) 776 397 679

info@tronecek.cz
Sabinova 2
61600 BRNO - Žabovřesky

www.tronecek.cz

Fotografie