Jak dát bytovému jádru moderní vzhled?

24.10.2014Jak dát bytovému jádru moderní vzhled?

Většina původních jader v panelových či letitých bytových domech touto dobou dosluhuje. Většina dřevotřískových či podobných stěn je napadena plísní či podléhá dlouhodobému působení vlhkosti. Vše tedy vypadá velmi nevzhledně a je dobré uvažovat nad rekonstrukcí. Pouhým vyzděním příček z pořádného stavebního materiálu, instalací moderní vany či sprchového koutu a obložením místnosti vkusnými obklady docílíte moderního vzhledu na dlouhá léta.

Vybírejte firmu, která odvádí kvalitní práci

Stejně jako v každém jiném odvětví se najdou firmy kvalitní a nekvalitní. Je dobré tedy volit stavební firmu zejména na základě referencí. Nová koupelna by měla vypadat k světu a rozhodně by ji neměly kazit například špatné dořezy obkladů či ledabyle usazená vana, která se při vstupu kroutí všemi směry. Vlastníte nemovitost v Brně či blízkém okolí a chcete, aby rekonstrukce bytového jádra dopadla dobře? Potom vám doporučujeme navštívit stránky rekonstrukce bytového jádra Brno, na kterých se můžete dočíst o firmě BRAHO s.r.o., jejichž reference vypadají opravdu výborně.

Rekonstrukce bytového jádra na klíč

Při rekonstrukci bytového jádra uděláte nejlépe, když veškeré práce svěříte jedné firmě. Pokud si jedna stavební firma postaví nové příčky, natáhne elektřinu, vodu i odpady a nakonec i vymaluje, tak tím ušetříte část peněz. Pokud by dělal každou věc někdo jiný, tak se práce určitě protáhnout a ne vždy se dokáže víc firem shodnout na provádění prací tak, aby si navzájem nepřekážely. Právě proto nabízí Braho s.r.o. rekonstrukce bytového jádra takzvaně na klíč. Vy sdělíte všechny své požadavky a o nic dalšího se nemusíte starat.

Chcete nezávaznou cenovou nabídku? Navštivte web Novejadro.cz

Pokud vás představení této stavební firmy zaujalo, určitě si nechte zdarma vytvořit nezávaznou cenovou nabídku. Dozvíte se díky ní, na kolik vás vyjde rekonstrukce bytového jádra a případně si můžete nechat poradit, jak ušetřit část peněz ovšem ne na úkor kvality.

 

 


Fotografie - Jak dát bytovému jádru moderní vzhled?