Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Moderní novostavby v Praze

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Montáž a výroba oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Jaké druhy rekonstrukcí bytů jsou v Praze nejvyhledávanější?

I když v Praze stále vznikají nové developerské projekty s moderními byty, ještě stále zde najdeme velké množství staveb, které byly postaveny v minulém režimu. Jedná se zejména o klasické paneláky, které jsou svým vybavením a řešením v současnosti již nevyhovující. Ne každý si ale může dovolit investovat několik milionů do nákupu bytu v novém developerském projektu. I ze starších bytů ale lze udělat moderní prostory. Stačí správně zvolená rekonstrukce. Jaké druhy rekonstrukcí bytů jsou v Praze nejvyhledávanější?

Jednoznačně rekonstrukce bytového jádra

Pokud bychom vytvořili žebříček nejčastěji prováděných rekonstrukcí ve starších bytech, na prvním místě by jednoznačně byla rekonstrukce bytového jádra v Praze. Zejména ve starších panelových domech jsou koupelny společně s WC tvořeny umakartovým jádrem. Toto řešení je při současných nárocích na komfortní bydlení zcela nevyhovující. K moderním trendům patří elegantní zděné kachlové koupelny, třeba s podlahovým vytápěním.

Dále malování interiérů

Malování interiérů patří k rekonstrukcím, které jsou nejméně finančně náročné. I přes poměrně malou finanční zátěž ale s malováním lze změnit vzhled celého interiéru. Stěny totiž tvoří největší plochu v každé místnosti a na její celkový design tak mají největší vliv. Můžete si samozřejmě vymalovat vlastními silami, ale pokud chcete dokonalý výsledek, doporučujeme kontaktovat profesionály na malířské práce v Praze. Trendy, technologie i malířské nářadí se totiž neustále mění.

Pozor při výběru řemeslníků

Celkově při jakékoliv rekonstrukci chceme dosáhnout co nejlepšího výsledku. Ne všichni si troufneme na provedení některých prací vlastními silami a tak raději pozveme specializovanou společnost na rekonstrukce bytu Praha. Je ale nutné vybrat ty správné řemeslníky. Podle čeho vybírat? Vždy se vyplatí firmu vybírat na základě jejích zkušeností, referencí a kvalit. Navíc nesmí být ceny prací nikterak předražené. Co se může stát, pokud vyberete špatné řemeslníky, se můžete dozvědět v tomto článku.

Fotografie