Rychlá a kvalitní rekonstrukce bytu

4.3.2015Rozhodli jste se investovat nějaké peníze do zvelebení vašeho domova? Chcete je vynaložit účelně a získat za ně skutečnou kvalitu? Vyberte si pro rekonstrukci nemovitosti odborníky s mnohaletými zkušenostmi. Například A-Z stavby působící zejména v okolí Brna vám mohou nabídnout rekonstrukci jednotlivých místností i kompletní rekonstrukce bytových jader Brno. Stačí zaslat vaši poptávku a na základě komunikace či osobní návštěvy vám bude vytvořen rozpočet a získáte informace o plánovaném průběhu prací.

Kompletní rekonstrukce bytového jádra

Umakartová jádra panelových domů i zděných bytových domů už v mnoha případech zcela nevyhovují hygienickým ani estetickým požadavkům. Nezbývá tedy nic jiného, než staré jádro odstranit a nahradit ho zděnými příčkami. Celá rekonstrukce včetně obložení a vymalování může trvat pouhé dva týdny a mnohdy i kratší dobu. Zašlete nezávaznou poptávku na firmu A-Z stavby (a-zstavby.cz) stavební firma Brno a domluvte se na detailech a konečné ceně.

Přestavujeme i jednotlivé místnosti bez zásahu do stávajících příček

Představa kompletně vybouraného bytu vás budí ze spaní a raději byste rekonstrukci řešili nějak jinak? Pokud je stav současných příček alespoň trochu rozumný, dá se provést rekonstrukce jednotlivých místností bez výraznějších stavebních zásahů. A-Z stavby provádí i tento typ rekonstrukcí. Vše bude provedeno kvalitně a bez zbytečného hluku a nepořádku. Dočkáte se například výměny vany, nového obložení či instalace nových baterií.

Rekonstrukce zcela bez starostí

Nechcete se starat o to, která firma vám vyzdí příčky, která zapojí vodu i odpady a jaká se postará o obložení koupelny? V takovém případě pro vás bude společnost A-Z Stavby Blažek pravou volbou pro rekonstrukce koupelen Brno a další zednické práce v přilehlém okolí. Neprovádějí totiž pouze rekonstrukce bytových jader Brno, ale své služby vám mohou nabídnout na celém území ČR.


Fotografie - Rychlá a kvalitní rekonstrukce bytu