Kde si v Brně půjčit kvalitní a bezpečné lešení?

20.10.2014Rozhodli jste se postavit si svůj dům svépomocí? Uvažujete o rekonstrukci fasády pouze s pomocí svých přátel? V každém z těchto případů se vám zajisté bude hodit bytelné lešení, ze kterého budete mít ke všem částem domu dobrý přístup. Rozhodně vám nedoporučujeme pokoušet se o vytvoření lešení svépomocí z nějakých starých trubek, trámků a podobně. Tímto postupem se pouze vystavujete riziku zranění.

Bezpečné lešení GRAF

Pokud sami nevlastníte nějaké kvalitní lešení, můžete využít jeho krátkodobý i dlouhodobý pronájem od některé ze stavebních firem. V okolí Brna vám lešení může za přijatelnou cenu půjčit například půjčovna lešení A-Z STAVBY Blažek. K dispozici vám dají velmi snadno složitelné lešení značky GRAF, které je dodáváno včetně podlážek, žebříků i zábradlí. Při jeho správné montáži se tak nemusíte obávat pádů vlivem nízké opatrnosti či podklouznutí na mokré ploše.

Lze si objednat i rychlé postavení lešení na místě stavby.

A-Z STAVBY Blažek vám kromě půjčení a dovezení lešení až na místo stavby mohou nabídnout i jeho rychlé a kvalitní postavení. Přeci jen všichni zaměstnanci mají se stavbou tohoto lešení bohaté zkušenosti a celá práce je hotova během pár hodin v závislosti na celkové velikosti potřebného lešení. Takto smontované lešení se vyznačuje vysokou stabilitou. Nečekají vás tedy žádné výkyvy jako na moři a práce vám půjdou tak dobře, jako byste je prováděli přímo ze země.

 


Fotografie - Kde si v Brně půjčit kvalitní a bezpečné lešení?