Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Klempířská práce Vám ozdobí Váš dům

Jestliže plánujete opravu Vaší střechy, nebo stavíte nový dům, dojdete do momentu, kdy budete potřebovat klempíře. Šikovní odborníci Vám pro Váš dům i střechu zhotoví veškeré detaily, které si naplánujete. Pozvěte si zástupce klempířské firmy, projděte s nimi stavbu či současnou střechu a naplánujte veškeré práce.

Záleží na výběru materiálů, od těch se poté odvíjí metody práce, může jít o drážkování plechu, zasunutí, přeložení nebo svařování drážkováním. Mezi časté zakázky klempířů patří oplechování komínů, které brání zatékání pod střechu. Je nutné komín přesně změřit a vybrat vhodný materiál. Oplechovat se také nechávají balkony, vikýře, parapety. Specialitou jsou plechové zachytávače sněhu, které brání sesunu velkého množství sněhu na zem.

Klempíři zvládnou také vyrobit celý okapový systém domu, s ohledem na design domu a k jeho plné funkčnosti.  Odborníci Vám poradí, jaké materiály použít a jak se o ně později také starat. Výrobci nabízejí mnoho barevných tónů a kombinací všech doplňků. Nejčastěji používané jsou pozinkované okapy a žlaby, které vyžadují po čase nátěr. Dalším používaným materiálem je lakovaný pozinek s delší životností. Vyšší pořizovací hodnotu mají okapy měděné, vyplatí se s životností desítek let. Vysoce odolné proti korozi jsou okapy hliníkové.

Specialitou se také stávají parapety na míru. Zákazníci si vyberou design nových parapetů tak, aby doplňoval styl domácnosti a exteriéru domu. Na parapety si poté umístí květináče a keramické ozdoby, a tím si vyzdobí svůj domov. U parapetů je potřeba naměřit délku a hloubku, podle rozměrů umístění u oken.

Pokud plánujete úpravu střechy a hledáte specialisty na klempířské práce v Brně, obraťte se na naši firmu. Naši zkušení zaměstnanci pro Vás vykouzlí klempířské prvky na míru a ozdobí jimi Váš dům.

Fotografie