Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Moderní novostavby v Praze

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Montáž a výroba oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Nejlepší podlaha je ta betonová

Mezi nejpoužívanější způsoby pro realizaci podlahy v rodinných nebo bytových dome patří hlazený cementový potěr, více známý jako betonová podlaha. Lité betonové podlahy jsou velmi jednoduché na výrobu, rychlé a finančně velmi dostupné.

Za jeden den až 150 m2

Betonová podlaha je skutečně rychle hotová. Za jeden den jsou profesionálové schopni připravit až 150 m2 nové podlahy. Betonovou podlahu najdete dále na balkonech, terasách, v dílnách i garážích. Přesto výsledek je všude stejný, hladká a rovná podlaha. Doslova žádoucí je betonová podlaha u podlahového topení. Přesto je cena za podlahu daleko nižší, než v případě jiných technologií.

Betonové podlahy se vyznačují vysokou pevností, nabídnou protipožární odolnost a s přidáním některých speciálních přísad i urychlí dobu zrání.

Oprava betonové podlahy

Potřebujete opravit betonovou podlahu? Nechte tuto práci profesionálům. Disponuje totiž potřebnou technikou, která vaši podlahu opraví rychle a efektivně, což vám významně ušetří čas i možné vícenáklady při vašem neodborném zásahu.

Betonové podlahy Praha

Jsme společnost KG Beton a zabýváme se vyléváním betonových podlah v Praze a okolí. Betonová podlaha nabízí vysokou pevnost, omezuje prašnost podlah a dokáže vytvořit vysokou odolnosti proti mechanickému poškození. Usnadňuje také následnou údržbu i samotné čištění. V případě, že potřebujete betonovou podlahu v novostavbě nebo při rekonstrukcích, rádi vám s ní pomůžeme. Pro více informací přejděte na naše webové stránky www.kgbeton.cz.

Fotografie