Nerezový komín můžete postavit kdekoliv a hotový je za jeden den

30.7.2013Chcete mít komín postavený za jeden den? Je to možné. Uvažujete o tom, že si dodatečně pořídíte krbová kamna či krb a brání vám v tom, že nemáte komín? I to je možné vyřešit. Pokud potřebujete komín rychle, jednoduše, na kterémkoliv místě a bez stavby, potom je pro vás řešením nerezový komín.

Komíny v nerezovém orovedení jsou moderní a plnohodnotnou alternativou ke zděným komínům. Dají se využít pro novostavby, ale i tam, kde se s komínem původně nepočítalo. Lze je umístit jak na vnější stěnu domu, tak dokonce zakomponovat i do interiéru, kde mohou být zajímavým prvkem, vhodně doplňujícím daný prostor. Nemusíte se přitom bát, že vám nerezový komín nebude ladit s barvou stěny. Povrch nerezových komínů totiž může být i barevný.

Výstavba, nebo lépe řečeno montáž, nerezových komínů je velice jednoduchá. Zcela se totiž obejde bez mokrých stavebních procesů a při větších výškách bez jeřábu a podobné stavební techniky. Tím se výstavba zkrátí ve většině případů na pouhý den. Další výhodou nerezového komína je, že jej můžete začít používat ihned po ukončení montáže a připojení topného tělesa.

 

Doporučujeme:

Stavební a řemeslné práce s.r.o.
Šámalova 2904/21
625 00 Brno - Židenice

Telefon: +420 734 314 352
E-mail: plachy@kominy-plachy.cz
URL: www.kominy-plachy.cz


Fotografie - Nerezový komín můžete postavit kdekoliv a hotový je za jeden den