Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Odolné betonové konstrukce

Pokud zvolíte pro svoji výstavbu práci s betonem, získáte jistotu dlouholeté trvanlivosti stavby a skvělé odolnosti betonové konstrukce. Pro rodinné domy se stal oblíbeným beton také pro moderní design a v interiéru se často přiznává beton pro jeho jedinečnost. Oslovte pro svoji stavbu odbornou firmu, která Vám zajistí kvalitní monolitickou konstrukci.

Monolitické stavby jsou žádané pro svoji originalitu a dlouhou životnost. Práce na monolitické konstrukci zahrnuje montáž bednění, dodávku a montáž výztuže, dodávku a montáž těsnících systémů a betonu. Betonové konstrukce se neobejdou bez betonářské výztuže, která se vkládá do betonu, aby se zvýšila jeho únosnost a předešlo se deformacím tvaru. Životnost železobetonové konstrukce záleží na hloubce uložení výztuže. Pro postupy a návrhy železobetonových konstrukcí jsou platné evropské normy, které se dodržují také pro stavby u nás.

Jestliže tedy zvažujete práci s betonem pro svoji výstavbu, obraťte se s důvěrou na naši firmu NESTSERVICE s.r.o. Disponujeme bednícími systémy pro všechny druhy monolitických staveb, máme k dispozici veškerý nutný spotřební materiál pro bednění, jakou jsou překližky, distanční prvky a těsnící systémy a mnoho dalších. Zhotovíme pro Vás 3D návrhy bednění různých tvarů a také pevnostní analýzu výstavby. Pronajmeme Vám bednění pro různé druhy konstrukcí, stěnové bednění, bednění sloupů, stropních konstrukcí a mnoho dalších.

Máme bohaté zkušenosti s realizací monolitických konstrukcí a s montáží bednění. Poskytneme Vám cenovou nabídku a vypracujeme časový plán prací. K dispozici máme vyškolený tým specialistů, kteří Vám rádi poradí již s plánováním stavby. Pro naše zákazníky jsme zrealizovali bytové domy, průmyslové stavby, administrativní budovy. Pracují pro nás nejen projektanti staveb, ale také vazači výztuže, tesaři a další odborníci pro práci s betonem. Vaše stavba je u nás v dobrých rukou, v rukou odborníků.

Fotografie