Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Moderní novostavby v Praze

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Montáž a výroba oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Bez kvalitních materiálů nemůže být dokonale provedena žádná rekonstrukce bydlení!

Ať už plánujete rekonstrukci za účelem snížení tepelných ztrát domácnosti, snížení hluku z okolí nebo jen za účelem většího komfortu při využívání domácnosti, je zapotřebí držet se několika základních pravidel. Velké procento domácností se soustředí na výběr správných a hlavně zkušených řemeslníků, kteří odvedou rekonstrukční práce zodpovědně, technologicky správně a v termínu. Ze všeho nejdříve byste se ale měli soustředit na kvalitu materiálů, ze kterých bude rekonstrukce provedena. Tím začněte.

Z nekvalitních materiálů nemůže být odvedena dokonalá práce

Ani ten nejzručnější a nejzkušenější řemeslník nebude moci odvést dokonalou práci, když nebude moci pracovat s kvalitními stavebními materiály. Ze všeho nejprve si tedy najděte kvalitní stavebniny v Praze, které mají ve své nabídce kvalitní a prověřené materiály. Myslete na to, že ani kvalitní materiály nemusí být drahé a hledejte tak takové stavebniny, které nebudou nabízet zbytečně předražené materiály.

Jaký sortiment lze hledat v kvalitních stavebninách?

Kvalitní pražské stavebniny lze poznat i na první pohled. Stačí se detailněji podívat na pestrost nabídky stavebních materiálů a také na to, od jakých výrobců jsou materiály odebírány. Základem by měly být zdící materiály. Jaké jsou v současnosti na trhu nabízeny zdící materiály, se můžete podívat ZDE. Dále by neměl chybět sádrokartonářský program, izolační materiály, omítky a fasády, barvy a laky a opravdu kvalitní pražské stavebniny mají ve své nabídce také stavební řezivo. Kromě nabídky stavebních materiálů mohou být v sortimentu zastoupeny také stavební pomůcky nebo nářadí.

Stavebniny se liší nejen sortimentem, ale i službami

Kvalitu stavebnin lze poznat nejen na základě pestrosti sortimentu, ale také podle toho, jaké nabízí svým zákazníkům služby. V současnosti je často vyhledávanou službou především možnost nakupování online, které ušetří mnoho času a starostí. V Praze samozřejmě lze najít online levné stavebniny. Mezi další nabízené služby se řadí například možnost dopravy přímo na místo určení v předem domluveném termínu a času. Výběr kvalitních stavebnin je prvním krokem k úspěšně zvládnuté rekonstrukci.

Fotografie