Stále populárnější beton a štukové omítky

3.8.2015Hledáte moderní, nadčasový design? Pak je tu pro Vás beton a populární štukové omítky, které Vám pomůžou dosáhnout kýženého výsledku. V době kdy je stále populárnější pronikání neotřelých materiálů do interiérů a exteriérů už existují keramické obklady a dlažby, které původní materiál dokáží více než dobře imitovat a navíc nabízí celou řadu dalších výhod.

Použití betonu je často složité, keramické materiály imitující beton, jsou oproti klasickému betonu mnohem kvalitnější, jsou snazší na údržbu a rozdíl téměř nelze rozeznat. Imitace betonu a štukové omítky, je díky těmto keramickým materiálům stále žádanější a je velmi oblíbeným materiálem nejen pro architekty, tak i pro zákazníky.

Vzhledem k mrazuvzdornosti jsou keramické dlažby a obklady vhodné do interiéru i do exteriéru. Zde nachází uplatnění jako obklad, dlažba či dekorace v koupelně, ale hodí se i a stěny v ložnici či do kuchyně.

Keramické dlažby imitace betonu jsou k dostání, jak v pololesku (lappato), tak i s jedinečnými detaily. Z nabídky si lze vybrat levné imitace ale i náročné a luxusní dezény, které už klasický beton moc nepřipomínají.

Imitace štukové omítky e vhodná jak pro koupelny, tak i pro dlažby do celého interiéru. Většina hospodyněk ocení snadnou a nenáročnou údržbu. Štukovou imitaci lze kombinovat s hladkým základem.

Samozřejmostí je, že se tyto obklady a dlažby prodávají i jako velkoformátové obklady a dlažby a to nejen v klasických obdélníkových tvarech, ale také ve dnes velmi oblíbených formátech hexagonálních.

Zdroj: http://www.bydleni.cz/clanek/Beton-a-stukove-omitky-hitem-interieru-i-exterieru


Fotografie - Stále populárnější beton a štukové omítky