Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Kvalitní potrubí pro vzduchotechniku

Při objednání vzduchotechniky na klíč je nedílnou součástí procesu výroba potrubí pro vzduchotechniku.  Potrubí se vyrábí dle stanovených parametrů, díky moderním technologiím a strojům je možné vyrobit jej přesně na míru.

Nejběžněji užívaným vzduchotechnickým potrubím je SPIRO potrubí, vhodné pro téměř všechny rozvody vzduchu a přepravu různých materiálů. Základním materiálem pro jeho výrobu jsou pozinkované plechy a nerez.

Další možností je kruhové potrubí, vyráběné také z pozinkovaného plechu, nebo nerezu. Jednotlivé prvky jsou do sebe zasouvány, nebo se spojí za pomocí přírub.

Často se využívá také hranaté potrubí, které se vyrábí z pozinkovaného plechu, nebo nereze. Prvky potrubí jsou pro spojování vyráběny pomocí přírub.

Používané je také svařované potrubí kruhového a čtyřhranného průřezu, které najde užití pro odsávání provozů s vyššími nároky na životnost, podtlak a transport abrazivních materiálů. Při výrobě se postupuje přesně dle technické dokumentace, povrchová úprava je možná lakováním či zinkováním.

Správně nainstalovaným potrubím proudí do místnosti čerstvý vzduch a zlepšuje podmínky všech přítomných. Takto provedená investice se vyplatí pro všechny uživatele vzduchotechnické soustavy. Zkušená firma pro Vás po počáteční návštěvě navrhne a posléze vyrobí funkční a spolehlivé potrubí pro Vaši firmu, či domácnost.

Jestliže hledáte odborníky na vzduchotechniku, obraťte se s důvěrou na naši společnost. Jsme schopni vyrobit atypické potrubí přímo na míru Vašim potřebám.  Pomůžeme Vám zpracovat projekt vzduchotechniky v jednotlivých místnostech. Dodatečně Vám můžeme poskytnout povrchovou úpravu potrubí. Potrubí Vám dodáme, profesionálně nainstalujeme a zaškolíme Vašeho uživatele, který bude vzduchotechniku ovládat. Domluvíme se také na pravidelných servisních prohlídkách.

Materiály, ze kterých potrubí pro vzduchotechniku tvoříme, pečlivě vybíráme, čímž naše výrobky dosahují nejvyšší jakosti. Potrubí vyrábíme na moderních tvářecích strojích, za pomocí nejnovějších technologií. Oslovte naše pracovníky, poradí Vám zorientovat se v nabídce potrubí a pomohou vybrat vhodné potrubí na míru Vašim prostorám.

Fotografie