Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Revitalizace z dálky a v pohodlí, ubytování Praha

Revitalizace panelového domu se neobejde bez nutného nepohodlí. Společnosti, které se zabývají revitalizací, se samozřejmě snaží přizpůsobit svou činnost potřebám nájemníků či majitelů bytů. Při revitalizaci ovšem musíte počítat s omezením svého pohodlí. Za oknem se vztyčí lešení, po němž budou chodit dělníci a celý den vrtat, bouchat, zkrátka revitalizovat Vaše bydliště. Ne každému je toto po chuti. Ne každý dokáže toto strpět. Ale dům potřebuje udělat novou fasádu, pořádné zateplení, díky němuž ušetříte za služby nemalé peníze.

Co dělat, když potřebujete klid?

Máte například práci, kterou musíte vykonávat z domova? Na tu jistě potřebujete co nejvíce klidu. Zvuk vrtačky a dalších strojů by Vám bez přestávky přetrhával soustředění a kvůli tomu byste odevzdávali práci ne dle Vašich nejlepších schopností. Tuto nesnáz může vyřešit levné ubytování Praha, kde můžete v klidu přečkat hurikán oprav ve Vašem bydlišti.

Ubytování Praha je velmi levné a můžete si ho objednat na dobu, po kterou potrvá revitalizace. Zároveň se můžete spolehnout na to, že při svém alternativním bydlení narazíte na to nejvyšší pohodlí a klid, který pro svou práci potřebujete.

Velkokapacitní ubytování

Společnost pmz.cz nabízí ubytování i dělníkům, kteří se o revitalizaci starají. Dělníci jsou místem bydliště většinou z větší dálky a je potřeba, aby získali k práci i hodnotné bydlení, kde si budou moci odpočinout a načerpat síly na další den. Ubytování můžete nalézt i pro více než 1100 dělníků. Jedná se o ubytování v klidné a zelené části Prahy 10, jíž se říká také zahradní město. Ne nadarmo. V blízkosti ubytování se nalézá autobusová zastávka MHD, díky které se během chvilky mohou Vaši dělníci přesunout na místo vykonávané práce. A hlavní předností je, že toto ubytování je levné. Pokud revitalizujete panelový dům a nevíte kam s dělníky, právě jste našli to pravé místo.

Fotografie