Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH zaplní celé letňanské výstaviště

Od 15. do 19. září 2015 hostí areál PVA EXPO PRAHA mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Každý rok nabízí FOR ARCH širší spektrum vystavovatelů a rozmanitější doprovodný program.

Šestadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH zpestří soutěžní přehlídka stavebních řemesel, soutěž mladých kamnářů a soutěže mladých talentů v oboru architektury Young Architect Award.

Stavební veletrh FOR ARCH probíhá současně s veletrhy FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER. Na své si tak přijde každý návštěvník, který na veletrh zavítá.

Již v první den stavebních veletrhů navštívila výstaviště řada odborných návštěvníků, včetně několika zahraničních delegací a velvyslanectví. Jedním z nich bylo i Indonéské velvyslanectví, které si se zájmem prohlédlo veletrh.

Návštěvníci veletrhu FOR ARCH můžou shlédnout i cyklus přednášek Stavba a rekonstrukce svépomocí od Pavla Tesárka, zakladatele iniciativy Svépomocí.cz.

FOR WASTE & WATER nabídne přednášky o recyklaci stavebních a jiných odpadů. A nové technologie z oblasti čištění, recyklace a ekologie.

FOR WOOD ukáže nízkoenergetické i pasivní domy a dozvíte se zde o využití dřeva pro stavbu. Na veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA uvidí lidé efektní saunové ceremoniály.

Zdroj:http://sdeleni.idnes.cz/stavebni-veletrh-for-arch-zacina-prave-dnes-fkv-/rea-sdeleni.aspx?c=A150910_101934_rea-sdeleni_bar

Fotografie