Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Od projektu, po realizaci a dozorování stavby - Quality Group je tu pro vás

Skupina společností Quality Group byla založena po vzájemné dohodě profesionálů v oblasti stavebnictví s cílem poskytovat prvotřídní a kvalitní stavební práce, projekty a dozorování staveb.

Předností společnosti Quality Group je souhrn zkušeností od přípravy projektu po jeho kolaudaci. Tím se ze společnosti stal kvalitní, stabilní a spolehlivý partner. Toto partnerství stojí na lidech, kteří jsou základním kamenem úspěšné stavby, nebo projektu. Porozumění, aktivita a profesionalita je vždy výsledkem jednání jednotlivých osob a na tom společnost staví svoji firemní kulturu.

Profesionálové v Quality Group chápou, že investoři nemusí rozumět odbornostem, pojmům a vztahům ve stavebnictví. A i stavebníci laici, kteří chtějí zrekonstruovat bytové jádro, postavit rodinný dům, nebo třeba výrobní halu nemohou do detailu rozumět návaznostem a třeba takovým pojmům, jako je cenotvorba ve stavebnictví. Z této neznalosti vzniká velké množství rozhodnutí a otázek, ke kterým nemají dostatek informací. Ale proto jsou lidé v Quality Group připraveni klienty celým procesem provést a chápou to jako jejich úkol a náplň práce. Z toho vyplývá, že společnost si potrpí na skvělý vztah s klientem a razí myšlenku, že základním kamenem dobré spolupráce je informovanost a komunikace.

Po celou dobu projektování nebo výstavby, je klientům vysvětlováno, co se a proč děje, co je potřeba a proč dále podniknout a co je potřeba a proč rozhodnout. Jsou situace, kde je nezbytné se spolehnout na rozhodnutí profesionála a na to má Quality Group zázemí kvalitního týmu, který má bohaté zkušenosti ze stavebnictví.

Tím, že vedení společnosti má bohaté zkušenosti jak v roli investora, projektanta, v roli stavitele a technického dozoru, tak chápe možnosti i potíže, se kterými se investor potýká na všech frontách. To znamená že tým, jenž řeší konkrétní zakázku dbá na to, aby se projekt nedostal do problémů. Aktivně jsou vyhledávána slabá místa, hledají se lepší řešení a předchází se problémům. To se týká jak projektů, tak realizace staveb, tak dozorování staveb.

Po zkušenostech z přípravy, dozorování a realizace projektů je zřejmé, že osobní přístup, rychlá odpověď na e-mail nebo telefonát a vysvětlení problému jsou zásadní pro úspěšný výsledek.

Fotografie