SMnářadí: E-shop s profi nářadím i odběrné místo Bosch

29.5.2014Tým firmy SMnářadí Michaela Jánová, má dlouholeté zkušenosti v technických oborech jako je například, zámečnictví, stavebnictví, strojní zařízení a elektrotechnika. V těchto oborech se pohybuje více než 20 let.

Od roku 2013, nově provozuje e-shop s ručním elektrickým nářadím, čistící technikou, svařovací technikou, kompresory, topnou technikou, manipulační technikou, zahradní technikou a další technikou. Mimo to, se také soustředí na dodávku různého příslušenství k nabízenému nářadí a technice. Jejich cílem je, aby si zákazník mohl také k vybranému nářadí či technice pohodlně vybrat i potřebné příslušenství.

SMnářadí Michaela Jánová, dodává nářadí a techniku soukromím odběratelům, živnostníkům, ale i firmám.

Firma SMnářadí Michaela Jánová, je autorizovaný zástupce značek Bosch, Einhell, Skil, Skil MASTERS a Dremel. Profi i hobby nářadí a technika, kterou má ve svém sortimentu pochází výhradně a přímo od zastupovaných značek. Nabízený sortiment, je určen pro český trh a splňuje legislativní požadavky České republiky.

Firma SMnářadí Michaela Jánová, zastřešuje všechny nabízené značky servisem jak záručním tak pozáručním. K zastupovaným značkám, na vyžádání, také dodává všechny dostupné náhradní díly.

Jako jedni z mála, zajišťujeme odběr výrobků Bosch, k záručnímu i pozáručnímu servisu i u zboží zakoupeného u konkurence.

Firma SMnářadí Michaela Jánová, přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně. Naším cílem je spokojený zákazník.


Fotografie - SMnářadí: E-shop s profi nářadím i odběrné místo Bosch