Články & návody


Katalog

 Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

 

KADAŇKA stav s.r.o. - Celková rekonstrukce bytu.

 

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

  

SEDMA International s.r.o. - Bezrámová posuvná okna a dveře.

 

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Komíny Plachý - Třísložkové (dvoupláštové) nerezové komíny.

Váš dům nebo byt si řádnou pojistku zaslouží!

Neustále se snažíte zvelebovat svůj domov, pečujete o něj a těšíte se z klidu a pohody, kterou sami sobě vytváříte. Ovšem pozor, stačí jen několik málo vteřin a idyla se promění v horor. Bez pojistky jste „nahraní“, všechny škody budete muset uhradit ze svého. S pojistkou se naopak můžete pousmát, protože máte jistotu, že dostanete odpovídající finanční náhradu. Aby se tak skutečně stalo, je třeba si vzít k srdci několik důležitých rad!

Vyberte si druhou generaci

Pojišťovny běžně nabízí tři typy pojistek: majetkové pojištění, pojištění domácnosti a nemovitosti. Problém byl, že ve většině případů měly pojistky dost omezený rozsah krytí, byly drahé a navíc měli odlišné podmínky pro různé nemovitosti. Například chataři nemohli krýt svůj movitý majetek, mohli si sjednat jen pojistku nemovitosti. Problematickou situaci změnila pojišťovna Ergo, rozhodla se jít klientům vstříc a uvedla na trh pojistku nové generace Bezpečný domov PLUS. Tento krok vyšel, téměř okamžitě se Bezpečný domov stal TOP produktem v hodnocení klientů na nezávislých finančních serverech.

Boduje rozsahem krytí

Pojistka nové generace je ve své podstatě majetkové pojištění, ovšem s tím rozdílem, že si ho mohou sjednat i chataři pro své rekreační objekty. Mají konečně šanci, jak se chránit proti přírodním živlům i řádění vandalů nebo zlodějů.

Odlišuje se také širokým rozsahem krytí, vztahuje se mimo jiné také na:

  • rozbití skla z jakékoliv příčiny,
  • odcizení stavebních součástí,
  • zkrat na elektromotorech,
  • škody způsobené zvěří na budově nebo bytu.

V ceně je také zajištění náhradního ubytování až na 12 měsíců v případě potřeby. Klienti mají také k dispozici nonstop asistenční službu. Jako bonus při sjednání navíc každý získá pojištění odpovědnosti (více o něm zde) za škodu vlastníka, držitele, nájemce nebo správce budovy či bytu.

Co se ještě vyplatí mít?

Když chcete žít ještě ve větší pohodě, sjednejte si pojištění prodloužené záruky. S ním si kupujete prodloužení záruky o 36 měsíců, nad rámec zákonné záruky u spotřebičů.

Fotografie