Články & návody


Katalog

STŘECHY Rosskohl - klempířství, pokrývačství, tesařství v Olomouci a okolí.

 

Fasady-shop.cz - Fasádní barvy, zateplení, omítky Baumit - maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 

Keramika CZ s.r.o. - Velkoformátová dlažba a obklady různých tvarů, designu a barvy.

  

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. - Kompletní stavební práce Brno.

 

FINEP CZ a.s. - Developer, jenž staví moderní novostavby v Praze.

 

KLIMASPOL. spol. s r.o. - Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací v Brně a okolí.

   

Oknoplastik s.r.o. - Výroba a montáž oken na míru.

 

Quality Group s.r.o. - Technický a stavební dozor.

 

CASCADE-kuchyně s.r.o. - Nábytek na míru.

 

Bíba-zahradní architektura, s. r. o. - projekce, realizace a údržby zahrad a veřejné zeleně.

Internetový magazín ze světa stavebnictví

Nepodceňujte sílu přírody: Jak pojistka může zachránit váš domov?

Přírodní živly dokáží napáchat obrovské škody během chvilky. Pár minut může rozhodnout o tom, zda budete bydlet nebo skončíte lidově řečeno „na ulici“.

Jak udělat funkční vjezd na pozemek

Vstupní brána na váš pozemek není jen místem, kudy vjíždíte svým autem směrem do garáže. Je to první dojem, který váš dům či firma dává svým návštěvníkům. Jak tedy udělat vjezd, který nejen dobře vypadá, ale i splňuje svůj účel?

Jak na letní kuchyni

Představte si ideální letní den: slunce příjemně hřeje, vůně grilovaného masa se snoubí s osvěžujícími drinky a vy si užíváte společnost přátel a rodiny v pohodlí venkovního posezení. To vše a mnohem více vám může zprostředkovat letní kuchyně - praktický a stylový doplněk vaší zahrady, který promění obyčejné grilování v nezapomenutelný zážitek.

Vše, co potřebujete vědět o rekuperaci

Rekuperace je investicí do zdraví a pohodlí vaší rodiny. Chcete vědět o rekuperaci víc nebo hledáte vhodného dodavatele? Neváhejte kontaktovat odborníky ze společnosti MB zabezpečení s.r.o. pro nezávaznou konzultaci a cenovou nabídku. Dejte svému domovu tu nejlepší péči a užijte si čerství a čistý vzduch každý den!

Energeticky úsporné a ekologické vytápění pro každého - výhody tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla jsou stále oblíbenějším způsobem vytápění domácností a komerčních budov. Důvodem je jejich vysoká účinnost a ekologický provoz. Tepelná čerpadla nabízejí řadu výhod, které z nich činí ideální řešení pro vytápění a chlazení moderních budov. Nejsou pouze generátory tepla, ale také nabízejí další funkce, které přinášejí komfort a efektivitu do domovů.

Jak najít ubytování ve světě?

Chystáte se na dovolenou do zahraničí, ale spíš než s cestovní kanceláří vás láká vyrazit na vlastní pěst? V tom případě máte mnoho možností, jak a kde si najít ubytování.

Jak na rekonstrukci dětského pokoje?

Rekonstrukce dětského pokoje může být malým, ale i velkým projektem. Pokud se na ni ale správně připravíte, může to kupodivu být víc zábavné než pracné.

Kdy jsou posuvné dveře nejlepším řešením

Posuvné systémy, tedy posuvné dveře, se staly v posledních letech stále populárnější volbou pro architekty, designéry a majitele domů. A není divu, protože nabízejí mnoho výhod, které mohou ovlivnit jak funkčnost interiéru, tak i estetiku prostoru.

Výhody postele na míru

V dnešní době hledáme stále více způsobů, jak si domov udělat co nejpříjemnějším a útulným. Jedním z klíčových prvků, které mohou udělat rozdíl v komfortu a vzhledu naší ložnice, je postel.

Vilapark Klamovka je americkým snem po česku

Pořízení bytu je zásadní investicí v životě. Dřív nebo později stojí před otázkou, kde vytvořit domov a založit rodinu, každý člověk. Dobře vybrat a hlavně výhodně koupit, je v dnešní době kumšt. Doporučuje se nespěchat a nenechat se zlákat první nabídkou. A rozhodně zde platí dvojnásob rčení, že „levně placené, dvakrát placené“.

Kancelář jako oáza klidu a elegance? Jde to!

Kolikrát jste přišli do nějaké kanceláře a ta ve vás vyvolala negativní pocity? Ty, které nás ovlivní, když prostředí není příliš příjemné, je anonymní a chladné, zkrátka…

Podnikat můžete začít třeba hned

Sníte o tom, že se jednoho dne postavíte na vlastní nohy, dáte výpověď a začnete podnikat a třeba i vydělávat miliony? Úspěch vám nikdo nezaručí, ale podnikat můžete začít okamžitě – nikdo a nic vám v tom nemůže zabránit.

Jak funguje dotační program Nová zelená úsporám?

Zlobí vás, že pořád platíte tolik za elektřinu i plyn? Váš starý dům už je zralý na rekonstrukci, ale nevíte, kde na ni máte vzít? V tom případě může být dotační program Nová zelená úsporám tím pravým pro vás.

Bez povolení to nejde aneb Odpovědi na klíčové otázky o ČOV

Rozhodli jste se pro domácí čistírnu odpadních vod? Pak zřejmě tušíte, že vás kromě samotné realizace čeká i administrativní proces. A protože „na černo“ určitě stavět nechcete, seznamte se se základními informacemi, které by vás měly zajímat.

Orientujete se v orientačních systémech?

I když má většina z nás chytrý telefon, máme neustále po ruce navigaci a GPS se stává na cestách naším nejlepším parťákem, někdy není snadné zorientovat se na neznámém místě. A k tomu jsou dobré orientační systémy.

Udržitelný rozvoj stavebnictví – trend nebo nutnost?

Mohlo by se vám zdát, že se něco pořád staví, developeři se nezastaví a velká i menší města neustále rostou a rozšiřují se. Není to jen vaše zdání. Ale přesto tento rozvoj není ničím neřízený – v posledních letech se hodně prosazuje takzvaný udržitelný rozvoj stavebnictví.